x

Pyszne.pl wkracza do Opola

Kategoria: Twój biznes - oferta    02.06.2021

Opole jest dwudziestym czwartym miastem w Polsce, gdzie dostawy z wybranych restauracji realizują kurierzy serwisu do zamawiania jedzenia Pyszne.pl.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Pyszne.pl uruchamia w Opolu własną usługę dostawy jedzenia. Wiodący serwis do zamawiania jedzenia online oferuje obsługę kurierów restauracjom, które nie mają własnej floty. Dzięki temu klienci będą mieli łatwiejszy dostęp do menu opolskich restauracji, w tym popularnych sieci takich jak McDonald’s, Burger King, KFC, Pizza Hut, Pasibus oraz typowo lokalnych, lubianych restauracji.

Dodatki dla kurierów
Kurierzy Pyszne.pl otrzymują wynagrodzenie godzinowe, są objęci ubezpieczeniami i otrzymują dodatek za korzystanie z własnych rowerów, zapewniający im środki na ich regularną konserwację.

– Kurierzy poruszają się często w gęstym miejskim ruchu, niekiedy mierząc się z trudnymi warunkami, aby dostarczyć jedzenie na czas. Jesteśmy przekonani, że zasługują na godne warunki pracy. Dzięki własnej flocie tworzymy miejsca pracy, wspierając rynek pracy i rozwijając gospodarkę. Działając odpowiedzialnie, zatrudniamy kurierów na podstawie umów z rozliczeniem godzinowym, zapewniając odprowadzanie należnych składek ZUS i dając dobry przykład w branży dostaw jedzenia – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Wybrane opolskie restauracje z dostawą Pyszne.pl:
● Pod Wieżą Bar Marynaty Azji
● Katowicka 28 - Chill & Food
● Kebab Piramida
● Lion Kebab
● Smooth The Fruit
● Burger King
● KFC
● McDonald’s
● Pizza Hut
● Pasibus

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak budować kartę napojów w restauracji typu fine dining?

Fine dining, jak sama nazwa wskazuje, polega na dostarczeniu gościom restauracji doświadczenia gastronomicznego na bardzo wysokim poziomie.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej