x

Witryny chłodnicze z szybami izolowanymi

Kategoria: Produkty    14.05.2021

Witryny chłodnicze z szybami izolowanymi Plastmet cechują się nowym designem, poprawionymi parametrami pracy oraz zwiększoną funkcjonalnością.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Szyby izolowane ograniczają napływ ciepła z otoczenia, co pozytywnie przekłada się na zużycie energii, nawet do 40%. W urządzeniach zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R290 charakteryzujący się znikomym wpływem na środowisko oraz zwiększoną wydajnością jednostki chłodzącej.

W witrynach zastosowano regulowany wymuszony obieg powietrza, wydajne wentylatory o niskim poziomie hałasu, regulację wysokości i kąta nachylania dolnej półki, podnoszony parownik oraz możliwość podłączenia urządzenia do chmury.

Witryny dostępne są w wersji zamkniętej od frontu, z klapkami, jak również w formie regałów chłodniczych z klapkami. Ciekawą opcją jest możliwość malowania witryn na dowolny kolor.
Więcej na www.plastmet.com.pl

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej