x

Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356).
Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Ballantine’s w limitowanej, czarno-białej odsłonie

Kategoria: Produkty    10.05.2021

Marka wprowadza limitowaną edycję butelki kultowego Ballantine’s Finest. Za projekt całkowicie odmienionego opakowania odpowiada kalifornijski artysta Joshua Vides.

Ballantine’s Finest. Za projekt całkowicie odmienionego opakowania odpowiada kalifornijski artysta Joshua Vides. Zdjęcie: materiały prasowe,
Ballantine’s Finest. Za projekt całkowicie odmienionego opakowania odpowiada kalifornijski artysta Joshua Vides. Zdjęcie: materiały prasowe,
Butelka jest dostępna w limitowanych ilościach w sklepach na terenie całej Polski od początku maja, aż do wyczerpania zapasów. Jedyne co pozostało bez zmian to charakterystyczny dla marki kształt i znany wszystkim smak Ballantine’s Finest. Wprowadzeniu nowej edycji opakowania na rynek towarzyszyć będą liczne działania niestandardowe, medialne oraz akcje z influencerami. Jest to element kampanii globalnej, zaadaptowany na rynek Polski.
Markę wspiera komunikacyjnie agencja VMLY&R, za działania specjalne i PR-owe odpowiada newonce.media, a za część aktywacyjną agencja Look-up.
Rekomendowana cena butelki to 52,99 zł

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0. Restauratorka Alicja Than o optymalizacji kosztów biznesu gastronomicznego [PODCAST]

W jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia biznesu gastronomicznego w obliczu rosnącej inflacji oraz jak przetrwać na rynku, nie tracąc klientów i nie rezygnując z jakości - rozmawiamy o tym z Alicją Than, właścicielką lokali Izumi Sushi, Kago, Kiseki, Omakase, Matcha Bistro & Bar w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej