x

Schodki z kultową PIZZA BOYZ nad Wisłą

Kategoria: Miejsca    07.05.2021

Schodki to drewniane kontenery z kompleksem gastronomicznym klubowej barki WIR. Znajdziemy tam m. in. kultową PIZZA BOYZ. Ulokowane są w miejscu adekwatnym do nazwy - przy schodkach warszawskich bulwarów nad Wisłą.

Pizza Boyz na Wisłą. Zdjęcie: materiały prasowe
Pizza Boyz na Wisłą. Zdjęcie: materiały prasowe
Mieszkańcy Warszawy co roku z niecierpliwością czekają na otwarcie sezonu nad Wisłą. Każdego lata bulwary, wybrzeże i słynne schodki nad rzeką przyciągają tysiące ludzi, a inwestorzy z branży gastronomicznej marzą o lokalu w tych okolicach. W tym roku swoją działalność rozpoczyna tam kompleks o adekwatnej nazwie – Schodki. Mieści się przy bulwarach B. Grzymały Siedleckiego, naprzeciwko barki WIR, tuż pod mostem Poniatowskim.

Z końcem kwietnia jako pierwsza rozpoczęła tam działalność (na wynos) restauracja PIZZA BOYZ, która oferuje nad Wisłą pięć najpopularniejszych pizz ze swojego standardowego menu. Dostępne są one także w wygodnej formie kawałków. Poza tym można zamówić smaczne dodatki: kilka rodzajów frytek i stiksy oraz charakterystyczne sosy i słodki popcorn CBD.

Pizza to nie wszystko, co mają do zaoferowania właściciele PIZZA BOYZ. Amatorzy nadwiślańskich spacerów będą mogli kupić produkty z logo marki. Przewidziane są także atrakcje dla fanów wodnych szaleństw – PIZZA BOYZ będzie miała własną łódkę do wynajęcia. Do rejsu obowiązkowe zamówienie pizzy!

Pizza Boyz na Wisłą. Zdjęcie: materiały prasowe
Pizza Boyz na Wisłą. Zdjęcie: materiały prasowe
– Latem planujemy cykl wydarzeń, które będziemy organizować wokół naszego spotu nad Wisłą. Goście mogą spodziewać się pop-up’ów kulinarnych naszych pozostałych brandów, ale nie tylko. Na pewno nie zabraknie także współorganizowanych przez nas wydarzeń muzycznych, a pod koniec lata szykujemy coś naprawdę dużego z okazji 10-lecia naszej działalności. Z niecierpliwością wyczekujemy pełni nadchodzącego sezonu – mówi Piotr Śliwa, współwłaściciel restauracji grupy FoodX, w tym  PIZZA BOYZ.

W kompleksie schodki oprócz PIZZA BOYZ mieści się bar oraz kontenery restauracji The Cool Cat i Vegan Ramen Shop.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Sfinks z 0,62 mln zł zysku netto w II kw. 2017

Sfinks Polska, spółka zarządzająca sieciami restauracji Sphinx, Chłopskie Jadło i Wook, w pierwszym półroczu 2017 r. wypracowała 87,90 mln zł jednostkowych przychodów ze sprzedaży wobec 87,95 mln zł w takim samym okresie 2016 r.

Będę Później

Będę Później to klimatyczna herbaciarnia na warszawskiej Starej Ochocie. Twórcami miejsca są Michał Jastrzębski i Jana Krynicka.

SEAFOOD BAR & MARKET

W listopadzie 2017 r. na wrocławskim Starym Mieście w lokalu po słynnej restauracji Mosaiq otworzył się bar z jasnym motywem przewodnim: są to ryby i owoce morza w najczystszej formie. Znajdziemy go na ul. Świętego Mikołaja 12.

Różnorodnie i międzypokoleniowo w warszawskiej Cafe Mozaika

Mozaika istnieje od 1961 r. i wielu ludziom trudno byłoby wyobrazić sobie Stary Mokotów bez obecności jej pięknego różowego neonu świecącego przy parku Morskie Oko.

WHITEONE

WhiteOne to otwarta w kwietniu tego roku restauracja ulokowana w centrum Warszawy, na tyłach popularnej ulicy Koszykowej. Właścicielem i szefem kuchni jest Paweł Chomentowski, znany z sopockiego Bulaja, w którym pracował 9 lat i z którym zdobył dwie nagrody podczas Wine & Food Noble Night w 2015 r.

Etno Cafe otwiera lokal w Browarach Warszawskich

Rzemieślnicza palarnia kawy z Wrocławia dołączyła do najemców przestrzeni Browarów Warszawskich. W kawiarni będzie można spróbować dobrze znanych produktów sieci, począwszy od kawy na zimno i gorąco, kończąc na przekąskach i sałatkach.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej