x

Schodki z kultową PIZZA BOYZ nad Wisłą

Kategoria: Miejsca    07.05.2021

Schodki to drewniane kontenery z kompleksem gastronomicznym klubowej barki WIR. Znajdziemy tam m. in. kultową PIZZA BOYZ. Ulokowane są w miejscu adekwatnym do nazwy - przy schodkach warszawskich bulwarów nad Wisłą.

Pizza Boyz na Wisłą. Zdjęcie: materiały prasowe
Pizza Boyz na Wisłą. Zdjęcie: materiały prasowe
Mieszkańcy Warszawy co roku z niecierpliwością czekają na otwarcie sezonu nad Wisłą. Każdego lata bulwary, wybrzeże i słynne schodki nad rzeką przyciągają tysiące ludzi, a inwestorzy z branży gastronomicznej marzą o lokalu w tych okolicach. W tym roku swoją działalność rozpoczyna tam kompleks o adekwatnej nazwie – Schodki. Mieści się przy bulwarach B. Grzymały Siedleckiego, naprzeciwko barki WIR, tuż pod mostem Poniatowskim.

Z końcem kwietnia jako pierwsza rozpoczęła tam działalność (na wynos) restauracja PIZZA BOYZ, która oferuje nad Wisłą pięć najpopularniejszych pizz ze swojego standardowego menu. Dostępne są one także w wygodnej formie kawałków. Poza tym można zamówić smaczne dodatki: kilka rodzajów frytek i stiksy oraz charakterystyczne sosy i słodki popcorn CBD.

Pizza to nie wszystko, co mają do zaoferowania właściciele PIZZA BOYZ. Amatorzy nadwiślańskich spacerów będą mogli kupić produkty z logo marki. Przewidziane są także atrakcje dla fanów wodnych szaleństw – PIZZA BOYZ będzie miała własną łódkę do wynajęcia. Do rejsu obowiązkowe zamówienie pizzy!

Pizza Boyz na Wisłą. Zdjęcie: materiały prasowe
Pizza Boyz na Wisłą. Zdjęcie: materiały prasowe
– Latem planujemy cykl wydarzeń, które będziemy organizować wokół naszego spotu nad Wisłą. Goście mogą spodziewać się pop-up’ów kulinarnych naszych pozostałych brandów, ale nie tylko. Na pewno nie zabraknie także współorganizowanych przez nas wydarzeń muzycznych, a pod koniec lata szykujemy coś naprawdę dużego z okazji 10-lecia naszej działalności. Z niecierpliwością wyczekujemy pełni nadchodzącego sezonu – mówi Piotr Śliwa, współwłaściciel restauracji grupy FoodX, w tym  PIZZA BOYZ.

W kompleksie schodki oprócz PIZZA BOYZ mieści się bar oraz kontenery restauracji The Cool Cat i Vegan Ramen Shop.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak łączyć napoje i alkohole z jedzeniem?

Jako restaurator pewnie wiele razy myślałeś o zasadach łączenia potraw i napojów. Jak sprawić, aby odpowiednia selekcja napojów pasowała do menu? Co zrobić, by obsługa umiała zarekomendować odpowiedni napój 
do serwowanego posiłku?
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej