x

Frentzza - Pizza & Friends oraz Meet & Fit w Pruszkowie

Kategoria: Miejsca    22.04.2021

Dwie marki restauracyjne "Frentzza - Pizza & Friends" oraz "Meet & Fit - Slow Food" rozpoczęły działalność pod jednym dachem w Pruszkowie.

Frentzza – Pizza & Friends w Pruszkowie. Zdjęcie: materiały prasowe
Frentzza – Pizza & Friends w Pruszkowie. Zdjęcie: materiały prasowe
Obie marki są w portfolio firmy „7 Street Łukasz Błażejewski”. Pruszkowski lokal powstał w formacie hybrydowym, czyli pod jednym dachem funkcjonują dwie restauracje – w jednej części wnętrza dominują elementy wystroju charakterystyczne dla Meet & Fit, a w drugiej dla Frentzza. Lokal znajduje się przy ul. Ołówkowej 1D, ma powierzchnię 90 m2 i jest w stanie pomieścić 25 gości na sali konsumpcyjnej oraz 25 osób na zaplanowanym ogródku letnim. Nastawiony jest zarówno na obsługę gości na miejscu, jak i na sprzedaż w kanale delivery.

Frentzza – Pizza & Friends to miejsce gdzie można zjeść klasyczną pizzę z tradycyjnych produktów, ale także wybrać jedną z wielu jej roślinnych opcji. Wyróżnikiem pizzy Frentzza jest ciasto, którego skład jest tajemnicą handlową. Dodawana jest do niego autorska mieszanka 12 odpowiednio dobranych przypraw.

Firma „7 Street Łukasz Błażejewski” ma w planach na najbliższe tygodnie otwarcie również hybrydowego lokalu „Frentzza – Pizza & Friends” z  „Meet & Fit – Slow Food” w Sierpcu oraz dwóch lokali „Frentzza – Pizza & Friends” w Warszawie.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej