x

Latte z Vege Kremem na bazie roślinnej śmietanki Flory Plant w Costa Coffee

Kategoria: Produkty    31.03.2021

Kawa z napojem sojowym czy kokosowym? Proszę bardzo! Sieciowe kawiarnie mają w swojej ofercie propozycje dla osób unikających nabiału. Przykładem jest latte z Vege Kremem na bazie roślinnej śmietanki Flory Plant dostępna w wybranych lokalach Costa Coffee.

Grafika: materiały prasowe
Grafika: materiały prasowe
– To odpowiedź na aktualne trendy i wymagania konsumentów, którzy na co dzień nie piją tradycyjnego mleka. A grupa ta jest coraz większa: alergicy, osoby nietolerujące laktozy, weganie czy inni konsumenci szukający po prostu nowych smaków i rozwiązań – mówi Adrian Leszek, head barista Costa Coffee. – Zmieniamy się dla nich i dlatego dajemy im możliwość wyboru Vege Kremu, który w niczym nie ustępuje popularnej bitej śmietanie!

Główny składnik Vege Kremu – Flora Plant 31% marki Upfield Professional jest już dobrze znana w profesjonalnej gastronomii.
– Została doceniona m.in. w plebiscycie RoślinnieJemy przez ambasadorów Chefs For Change, którzy na co dzień zajmują się propagowaniem roślinnej kuchni.
Flora Plant to produkt uniwersalny i niezawodny – mówi Robert Kopacz, szef kuchni Upfield Professional. – Jestem przekonany, że Vege Krem w Costa Coffee spotka z naprawdę dobrym przyjęciem wśród wielbicieli kawy. Wspólnie z baristami długo testowaliśmy różne połączenia, by uzyskać właśnie taki efekt końcowy.

Kawę latte z Vege Kremem można kupić w wybranych kawiarniach Costa Coffee w Warszawie i Krakowie do końca maja 2021. Na ten moment wprowadzono ją jako ofertę limitowaną, lecz planowane jest wprowadzenie jej do stałej oferty na terenie całego kraju.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej