x

Flora Plant

Kategoria: Produkty    29.03.2021

Flora Plant 15% i 31% to roślinne alternatywy dla śmietanki. Możesz podać je alergikom i weganom.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Utrzymują stabilność w połączeniu z kwaśnymi składnikami i alkoholem, przy mrożeniu i rozmrażaniu oraz do 4 godzin po ubiciu. Flora Plant zajęła 3. miejsce w konkursie RoślinnieJemy w kategorii Chefs for Change – nagrody dla najlepszego roślinnego produktu 2020 r. dla gastronomii.

Upfield Polska sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 14, 02-092 Warszawa 
www.upfieldprofessional.com/pl-pl

Autor tekstu: Redakcja Foodservice

Zobacz także

iCombi Pro - nowy standard pieca konwekcyjno-parowego

Dzięki czterem inteligentnym funkcjom RATIONAL stworzył nowy iCombi Pro, który łączy o 50% wyższą wydajność, 10% krótszy czas przyrządzania potraw i 10% niższe zużycie energii niż dotychczas, gwarantując jednolitość, nawet przy pełnym obciążeniu.

(NIE) SAMYM CHLEBEM... CZYLI O PIECZYWIE W RESTAURACJACH

Choć jest produktem podstawowym, ma niemal nieskończenie wiele odmian. Może być dodatkiem lub istotnym składnikiem wielu dań. Niestety, często restauratorzy o tym zapominają. Co zrobić, by urozmaicić pieczywo oferowane w restauracji?

Słodkie i chrupiące liście groszku czepnego

Liście groszku czepnego smakiem przypominają strąki groszku cukrowego. Wszędzie tam, gdzie nasiona grochu nie sprawdzą się, warto dodać orzeźwiające listki.

GWIAZDORSKA OBSADA TWOJEGO MENU? TAK, CHEF!

Homar to prawdziwy celebryta wśród owoców morza, a także wschodząca gwiazda oferty Chefs Culinar. Jest uznawany za jeden z najszlachetniejszych i najdelikatniejszych przysmaków świata.

"Przejdź na Ty" w różnych stylach

Tyskie Pilzne, Pszenne i Palone - to trzy piwne nowości, które stanęły na sklepowych półkach obok doskonale znanego Tyskie Gronie. Nowe style powstały dzięki doświadczeniu browarników z Tyskich Browarów Książęcych, w oparciu o tradycyjne receptury z XVIII, XIX i XX wieku.

Zgrzewarka MetrooPack T10

Niezwykle solidne urządzenie przeznaczone do zamykania opakowań na wynos wykonanych z różnych surowców, także roślinnych.

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej