x

Tłusty Czwartek z Uber Eats potrwa… tydzień

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    11.02.2021

Uber Eats przygotował promocję, która potrwa cały tydzień - w ramach Tłustego Tygodnia oferuje darmową dostawę zamówień powyżej 40 zł z 460 restauracji specjalizujących się w przysmakach na słodko i na słono. Użytkownicy aplikacji mogą skosztować wypieków m.in. z Wedla oraz Charlotte.

Zdjęcie: materiały prasowe.
Zdjęcie: materiały prasowe.
Szacuje się, że w Tłusty Czwartek w Polsce konsumowanych jest około 100 mln pączków, średnio 2,5 sztuki na osobę*. Częścią tłustoczwartkowej tradycji jest również wystawanie w długich kolejkach po jeszcze ciepłe pączki, co w tym roku nie dla każdego jest możliwe. Ulubione słodkości można zamówić za pośrednictwem aplikacji Uber Eats, który przygotował trwająca tydzień promocję.

W ramach Tłustego Tygodnia firma oferuje darmową dostawę zamówień powyżej 40 zł z 460 restauracji specjalizujących się w przysmakach na słodko, jak i na słono. Akcja ma na celu wsparcie użytkowników, którzy mimo trudnych czasów chcą poczuć magię tego słodkiego dnia. Aby skorzystać z promocji, należy wpisać kod TLUSTY w zakładce „Promocje” w aplikacji Uber Eats. Wśród dostępnych specjałów znaleźć można słodkości, jak i niecodzienne odsłony pączków… ale też burgery, pizze oraz pozostałe potrawy, które w mniejszym stopniu kojarzą się z obchodami Tłustego Czwartku.

Pączki można zamawiać z kilkudziesięciu lokali w całej Polsce. W tym roku oprócz tych tradycyjnych z nadzieniem różanym nie brakuje także nowości. Użytkownicy w Warszawie mają okazję spróbować pączka greckiego o nazwie loukoumades, czyli ciasta skąpanego w syropie i posypanego pistacjami. Ten niezwykły pączek jest dostępny w dostawie z restauracji Meze.

W ofercie Uber Eats są również wypieki pochodzące z Charlotte oraz Pijalni Czekolady E.Wedel. Oprócz charakterystycznych pączków z nadzieniem różanym użytkownicy mogą wypróbować specjalnych, tłustoczwartkowych wariantów ze słonym karmelem oraz kremem czekoladowym. W zależności od wybranego pączka, jego cena waha się między 5 a 7,5 zł.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Głodni? Skorzystajcie z menu festiwalu Delivery Week

Druga edycja Delivery Week wystartowała 17 listopada i potrwa do odwołania. Jakie menu przygotowały warszawska Bottega Napoli, katowicka BistrOficyna, wrocławska Hala - bistro monko, Albertina w Krakowie i Stare Kino w Łodzi?

Bazar Różyckiego znów zatętni życiem! Otwarcie Off Brzeska

Przy Brzeskiej 25 w Warszawie, czyli na legendarnym Bazarze Różyckiego, już 7 maja oficjalnie zostanie otwarta nowa przestrzeń gastronomiczno-kulturalna, która będzie żyła dzień i noc. Off Brzeska to targowisko, jedzenie i picie, muzyka i kultura. Co tydzień inni wystawcy, inne menu i inne atrakcje!

Zamojski festiwal "W poszukiwaniu prawdziwego smaku"

Już 5 września Zamość, jedno z najpiękniejszych miast w Polsce i serce Roztocza, za sprawą festiwalu win polskich oraz produktów regionalnych "W poszukiwaniu prawdziwego smaku", zamieni się w prawdziwą stolicę rodzimego winiarstwa.

CZWARTA EDYCJA FINE DINING WEEK

Kolejna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 7-18 lutego 2018 r. w czterech miastach: w Warszawie, Poznaniu, we Wrocławiu oraz w Krakowie.

Lavazza po raz 9 oficjalną kawą Wimbledonu

Lavazza już dziewiąty rok z rzędu jest Oficjalną Kawą Wimbledonu. W tym zaprezentuje się również jako partner ubiegłorocznej mistrzyni turnieju - Angelique Kerber.

E.Wedel patronuje wystawie Banksy’ego w ramach jubileuszu 170-lecia

Z okazji jubileuszu 170-lecia E.Wedel został partnerem jednego z najciekawszych warszawskich wydarzeń kulturalnych - wystawy ,,The Art of Banksy. Without Limits". Marka od początku swego istnienia współpracuje z cenionymi artystami i projektantami.

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej