x

Termos Gobox™

Kategoria: Produkty    19.12.2020

Pojemniki termoizolacyjne GoBox posiadają wpuszczone w konstrukcję uchwyty, które pozwalają na bezproblemowe i bezpieczne przenoszenie.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Dodatkowymi cechami zwiększającymi atrakcyjność tych pojemników są wbudowane obszary na etykiety (dostępne różne kolory plakietek), co pozwala na większą kontrolę nad transportem czy odpowiednim przekierowaniem pojemników, a także daje możliwość sztaplowania. Temperatury, w których najlepiej sprawdzają się te pojemniki, to 82-88 st. C, ale można działać nawet w temperaturach poniżej zera, a nawet powyżej 100 st. C – temperatura maksymalna pojemników ze stali nierdzewnej nie powinna z kolei przekraczać 120 st. C.

www.tedmark.pl

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Terminal płatniczy w twoim smartfonie

SIX Payment Services, spółka należąca do Worldline, lidera na rynku płatności elektronicznych w Europie, wraz z polskim fintechem SOFTPOS wprowadziła najbardziej wszechstronny na rynku terminal płatniczy typu SoftPos, który rewolucjonizuje rynek płatniczy w Polsce i na świecie.

NOWOŚCI OD FANEX

Fanex - polski producent sosów dla branży HoReCa - wprowadził zapowiadane zmiany dotyczące identyfikacji wizualnej opakowań swoich produktów.

MAKARONY WŁOSKIE OD BIDFOOD FARUTEX

Bez dwóch zdań makaron to narodowa potrawa Italii. Pasty różnią się nie tylko kształtem i długością, ale co ważne − składem.

TORK EASYCUBE

Firmy z branży sprzątającej chętnie wykorzystują nowe możliwości płynące z użytkowania nowoczesnej technologii. Ale od czego zacząć i jaki będzie rzeczywisty efekt? Odpowiedź dają wyniki najnowszych badań nad Tork EasyCube, wiodącym na świecie oprogramowaniem do zarządzania sprzątaniem obiektów.

Sposób na upał - soki z lodówki

W upalne dni warto zadbać o właściwe nawodnienie organizmu. Najlepiej sięgnąć po produkty, które nie tylko ugaszą nasze pragnienie, ale i sprawią że poczujemy się lepiej. Tłoczone na zimno soki owocowe są równie orzeźwiające, co odżywcze!

KOLEKCJA METALFUSION RAK PORCELAIN - ELEGANCJA W NOWOCZESNYM WYDANIU

Trendy aranżacyjne od kilku sezonów opowiadają się po stronie koloru. W niebanalny sposób wykorzystuje to marka RAK Porcelain, której wyłącznym dystrybutorem jest Tom-Gast.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej