x

CHLEB & SER - Hochland Polska otwiera swój sklep w Kaźmierzu

Kategoria: Miejsca    08.12.2020

W Kaźmierzu, gdzie znajduje się główna siedziba Hochland Polska stworzono miejsce, gdzie każdy miłośnik serów znajdzie coś dla siebie. W ofercie sklepu CHLEB & SER są kanapki i szybkie serowe przekąski.

Zdjęcie: materiały prasowe.
Zdjęcie: materiały prasowe.
Można w nim też kupić produkty z portfolio Hochland Polska, a także innych producentów oraz świeżo wypiekany, lokalny chleb, bułki, sernik i inne wyroby piekarnicze. Wystrój lokalu utrzymany jest w klimacie rustykalno-nowoczesnym. Nawiązuje do stylu bistro, w którym można zrobić nie tylko zakupy, ale też przysiąść, by cieszyć się smakiem kanapek w towarzystwie aromatycznej kawy.
Zdjęcie: materiały prasowe.
Zdjęcie: materiały prasowe.
Sklep CHLEB & SER zlokalizowany jest na terenie, który Hochland w maju tego roku kupił od spółdzielni mleczarskiej „Jana" położonej w Kaźmierzu, bezpośrednio obok siedziby Hochland. W trakcie transakcji udało się namówić lokalnych pracowników spółdzielni mleczarskiej do przyłączenia się do Hochland. Rozebrano też stary komin spółdzielni i zamknięto prawie 90-letnią, opalaną węglem kotłownię w nabytych obiektach, co było źródłem niebezpieczeństwa i znacznego zanieczyszczenia powietrza w okolicy.  


Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Wegańskie słodycze: jak to ugryźć? [PODCAST]

Dania wegańskie dobrze zadomowiły się już w polskich sklepach i restauracjach. Coraz częściej klienci mają ochotę również na ciasta i desery, które nie zawierają produktów odzwierzęcych, a cukiernie chętnie wychodzą im naprzeciw. Rozmawiamy o tym z Dominiką Targosz, ambasadorką Chef for Change.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej