x

Maestro Gold - dla tych, którzy w kuchni nie uznają kompromisów

Kategoria: Produkty    16.11.2020

Maestro Gold to unikalna kompozycja dwóch olejów: słonecznika wysokooleinowego i rzepaku; bez udziału tłuszczów uwodornionych w składzie.

Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Wysoka wydajność, duża odporność na wysokie temperatury i degradacje tłuszczu, punkt dymienia > 230 st. C, dwa razy dłuższy czas smażenia w porównaniu z popularnymi fryturami palmowymi to właściwości nowej frytury, które pomogą restauratorom i szefom kuchni obniżyć koszty przygotowania potraw oraz poprawić komfort pracy. Wysoki poziom jednonienasyconych kwasów tłuszczowych zapewnia korzystny profil żywieniowy frytury i jego wyjątkową stabilność. Neutralność zapachu czyni ją idealnym rozwiązaniem w otwartych kuchniach. Maestro Gold pozwoli prowadzić efektywną kosztowo, odpowiedzialną i nowoczesną kuchnię. Bez kompromisów!

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0. Restauratorka Alicja Than o optymalizacji kosztów biznesu gastronomicznego [PODCAST]

W jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia biznesu gastronomicznego w obliczu rosnącej inflacji oraz jak przetrwać na rynku, nie tracąc klientów i nie rezygnując z jakości - rozmawiamy o tym z Alicją Than, właścicielką lokali Izumi Sushi, Kago, Kiseki, Omakase, Matcha Bistro & Bar w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej