x

Ekologiczne naczynia i sztućce od Bidfood Farutex

Kategoria: Produkty    26.10.2020

Żegnajcie jednorazówki - witajcie ekologiczne opakowania dla gastronomii!

Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
W ofercie Bidfood Farutex pojawiły się wyjątkowe naczynia z otrąb pszennych marki Biotrem, które są doskonałą alternatywą dla naczyń z papieru i tworzyw sztucznych. Otręby pszenne to materiał o świetnej biodegradacji, jest lekki i stabilny. Wytworzone z niego naczynia nadają się do serwowania dań ciepłych i zimnych, można je bezpiecznie stosować w piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych. W ofercie Bidfood Farutex znajdziesz ekologiczne talerze o średnicy 20 i 28 cm, miski o średnicy 20 cm oraz sztućce wykonane z mieszanki biodegradowalnego tworzywa PLA i otrąb pszennych. 

Farutex Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 4, 65-127 Zielona Góra
kontakt@farutex.pl
www.bidfood.pl, www.e-bidfood.pl 

 

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Rama Professional do ubijania 35%

Rama Professional do ubijania 35% to alternatywa dla śmietany, która ułatwia pracę cukiernikom oraz kucharzom.

RZEKA PEŁNA MLEKA

Biała wydzielina gruczołu mlekowego samic ssaków pojawiająca się w okresie laktacji. Skład mleka wszystkich ssaków jest taki sam. Różni je tylko ilość tłuszczów, białka, wapnia czy laktozy. Najbardziej tłuste jest mleko szarej foki. W naszych regionach zadowalamy się głównie spolegliwą krową.

Koktajlowa nowość - Dorato Blackcurrant

Wino musujące Dorato Blackcurrant ma smak czarnej porzeczki. Inspiracją do jego stworzenia był znany i lubiany francuski aperitif - koktajl Kir Royal. To największa premiera marki od kilkunastu lat.

BROWNIES, BLONDIES I SERNIKI W ERLENBACHER

Już od 40 lat firma Erlenbacher Backwaren GmbH jest numerem jeden w segmencie głęboko zamrożonych ciast, tortów i deserów europejskiego rynku out-of-home. Produkty nie mają dodanych sztucznych aromatów, barwników oraz uwodornionych tłuszczów i olejów.

PIEKIELNIE OSTRE PAPRYCZKI CHILI W OFERCIE MAKRO

W Makro Polska znaleźć można szeroki wybór świeżych papryczek chili o różnych poziomach pikantności - od jalapeño, przez cayenne, habanero, Bird’s Eye (piri piri) i Naga Jolokia to nowości - Carolina Reaper i Trinidad Scorpion.

Roślinne burgery od Beyond Meat w ofercie Makro

Sieć Makro Polska wprowadziła do sprzedaży nowy produkt roślinny - burgery firmy Beyond Meat. To wegańska odpowiedź na klasyczną wersję z mięsem.

Inne kategorie

Podcasty

Koniec papierowego kubka jest bliski? [PODCAST]

Ekologia coraz mocniej oddziałuje na wszystkie sfery życia i powoli wkracza także tam, gdzie jeszcze nie tak dawno w ogóle o niej nie myślano - do kawiarni, restauracji, barów. Jak ekologicznie prowadzić gastronomię? Rozmawiamy o tym z Krzysztofem Rzymanem, właścicielem kawiarni STOR w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej