x

Tedmark - opakowania aquaTura®

Kategoria: Produkty    26.10.2020

W ofercie mamy ekologiczne i nadające się do kompostowania opakowania, które po prostu rozpuszczają się w wodzie morskiej.

Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Dokładamy wszelkich starań, aby technologia była dostępna, aby oferować zrównoważone opakowania w sposób jak najbardziej ekonomiczny. Opakowania ze znakiem aquaTura® dają pewność, że tak jest.
Głównym składnikiem folii aquaTura jest regenerowana celuloza (włókno papierowe), ten sam surowiec, który jest wykorzystywany do produkcji papieru. Opakowania z tym materiałem posiadają certyfikaty do kompostowania przemysłowego i domowego, rozkładają się w wodzie morskiej oraz posiadają certyfikat FSC lub PEFC. Zużyte opakowanie można umieścić w pojemniku papierowym, pojemniku na odpady lub pojemniku plastikowym. Jeśli wyrzucisz folię aquaTura® i papierową część oddzielnie, folię aquaTura® można umieścić w pojemniku bio lub pojemniku na resztki papieru, a tył papieru w pojemniku na papier lub pojemniku na resztki.

www.tedmark.pl

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej