x

Roślinne nuggetsy o smaku kurczaka w ofercie King Rooster

Kategoria: Karta - dania    12.09.2020

W sieci King Rooster dostępne są już roślinne nuggetsy od The Vegetarian Butcher - marki, która jest częścią Unilever. Nowe nuggetsy w chrupiącej panierce smakują zupełnie jakby były zrobione z mięsa kurczaka, ale są w 100% wegańskie.

Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
King Rooster podjęło się tego kroku w odpowiedzi na potrzeby konsumentów, którzy nie jedzą mięsa lub chcą ograniczyć jego spożywanie, nie tracąc przy tym smaku kurczaka. Nuggetsy, które można kupić solo lub w zestawie, niczym nie ustępuje pod względem tekstury i smaku mięsu zwierzęcemu. Od pierwszego dnia cieszą się popularnością wśród gości.

W ofercie King Rooster znajdują się także roślinne stripsy, burgery z roślinnym zamiennikiem kurczaka, a także sosy, które są w 100% roślinne (w menu oznaczone literami „VEG”). Przy tworzeniu marki King Rooster współpracuje m.in. z takimi partnerami jak firma Koliber oferująca Linię Vege, The Vegetarian Butcher, Roślinny Qurczak, The McCain, Coca Cola oraz Unigast. 

King Rooster działa w 10 lokalizacjach m.in. takich jak Warszawa, Szczecin czy Białystok, a już wkrótce będzie dostępny w kolejnych miastach. Obecnie ze względu na ograniczoną ilość gości korzystających z lokali gastronomicznych – w związku z pandemią COVID-19 – King Rooster funkcjonuje w modelu ghost restaurant, w oparciu o infrastrukturę lokali. Po unormowaniu się sytuacji zamierza ruszyć z ekspansją i zacząć otwierać lokale z obsługą gości.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Lifestyle czy zwykła konsumpcja: gdzie tu jest miejsce dla żywności [PODCAST]

Czy zakup tego bądź innego napoju czy przekąski jest emanacją stylu życia? I na ile w czasach inflacji jest miejsce na taką manifestację? Dyskutujemy z Szymonem Mordasiewiczem z GfK.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej