x

Lampy UV-C STERILON w walce z wirusami

Kategoria: Produkty    11.07.2020

Jednym ze skutecznych narzędzi do walki z wirusami jest światło ultrafioletowe UV-C*.

Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Naświetlając nim powierzchnię czy powietrze, skutecznie je dezynfekujesz. Do wyboru mamy dwie metody sterylizacji. Pierwszą jest bezpośrednie naświetlanie (dezynfekcja) powierzchni. Służy do tego lampa UV-C STERILON (w czasie jej pracy nie można przebywać w zasięgu promieni ultrafioletowych). Druga metoda polega na naświetlaniu (dezynfekcji) cyrkulującego w zamkniętej komorze powietrza. W tym przypadku sprawdzi się lampa UV-C STERILON FLOW, przeznaczona jest do pomieszczeń, w których przebywają ludzie.
*Światło UV-C jest groźne dla skóry i oczu, więc przed uży-ciem lampy UV-C należy bezwzględnie zapoznać się z jej instrukcją obsługi.

Lena Lighting SA
sterilon.pl
uvc.lenalighting.pl

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Vegan Brioche - bułka do burgerów! Nowość!

Udoskonalona wersja tradycyjnej francuskiej bułki brioche.

Gotowe kawy mrożone od marki Lavazza

Marka Lavazza wkracza w segment gotowych do spożycia kaw mrożonych i wraz z partnerem, firmą PepsiCo, wprowadza na rynek dwie nowości: Cappuccino oraz Double Espresso.

NOWOŚĆ - ERLENBACHER CASUAL CAKES

Czy wkrótce torty w "starym stylu" odejdą do lamusa? To pytanie pojawia się, gdy bierzemy pod uwagę nawyki żywieniowe młodego pokolenia - milenialsów. Odpowiedź brzmi: oczywiście, że nie. Jedyne, czego potrzeba, to odświeżenie i unowocześnienie oferty.

Cold Brew, czyli idealna kawa na lato!

Tego lata zapraszamy do Costa Coffee na kawę w delikatnej, ale mocno pobudzającej odsłonie. Cold Brew to idealny wybór dla spragnionych orzeźwienia. Ta zimna kawa serwowana jest w wersji klasycznej lub z aksamitną, mleczną pianką. A fanów owocowo-wakacyjnych smaków oczaruje wersja truskawkowa!

TORK EASYCUBE

Firmy z branży sprzątającej chętnie wykorzystują nowe możliwości płynące z użytkowania nowoczesnej technologii. Ale od czego zacząć i jaki będzie rzeczywisty efekt? Odpowiedź dają wyniki najnowszych badań nad Tork EasyCube, wiodącym na świecie oprogramowaniem do zarządzania sprzątaniem obiektów.

SERY KORYCIŃSKIE - NOWOŚĆ W OFERCIE BIDFOOD FARUTEX

W 100% naturalny - taki jest Ser Koryciński Swojski, wyjątkowy produkt pochodzący z Podlasia. Historia tego wyrobu sięga XVII w. i do dziś wyrabia się go metodami tradycyjnymi. Ser Koryciński Swojski niedawno zagościł także w ofercie Bidfood Farutex.

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej