x

Lkebab - bułka pszenna do kebaba

Kategoria: Produkty    11.07.2020

Wysokiej jakości pyszne pieczywo wypieczone z naturalnym zakwasem pszennym, w niespotykanym na rynku trójkątnym kształcie.

Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Oferowane trójkąty (powstały z przecięcia kwadratowej bułki na pół), tworzą idealną, solidną i pojemną kieszeń dla dań kuchni tureckiej, greckiej i arabskiej. Bułki bez emulgatorów i konserwantów.

Lantmännen Unibake Poland Sp. z o.o.
ul. Unii Lubelskiej 1
61-249 Poznań
www.lantmannen-unibake.pl

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

BEZBŁĘDNA OFERTA ŚNIADANIOWA

Śniadanie to zdaniem dietetyków najważniejszy posiłek całego dnia. Organizm w trakcie snu działa w zwolnionym tempie, ale jednak działa. A to oznacza, że budzi się z deficytem energii, dlatego tak ważne jest zjedzenie śniadania, którego główna funkcja to dostarczenie organizmowi paliwa na rozruch.

PIEKIELNIE OSTRE PAPRYCZKI CHILI W OFERCIE MAKRO

W Makro Polska znaleźć można szeroki wybór świeżych papryczek chili o różnych poziomach pikantności - od jalapeño, przez cayenne, habanero, Bird’s Eye (piri piri) i Naga Jolokia to nowości - Carolina Reaper i Trinidad Scorpion.

Królewska ryba jesiotr? Tak, chef!

W 2021 r. Chefs Culinar Polska stawia na ryby i owoce morza. W najnowszym katalogu (dostępnym już od grudnia) dostawca oferuje wyłącznie najlepsze specjały.

Mikroliście od Baziółki

Niezależnie od diety, stylu życia czy preferowanych smaków zielenina na talerzu to podstawa! Mikroliście to jednak coś więcej niż tradycyjny kawałek sałaty na kanapce.

Trio Indulgence 3 od Erlenbacher

Pełnoziarniste ciastka jabłkowo-orkiszowe (Mr. Grain): najbardziej szorstkie z całej trójki. Chrupiący miks pestek dyni i otrębów spotyka się ze świeżymi jabłkami i jagodami.

Koktajlowa nowość - Dorato Blackcurrant

Wino musujące Dorato Blackcurrant ma smak czarnej porzeczki. Inspiracją do jego stworzenia był znany i lubiany francuski aperitif - koktajl Kir Royal. To największa premiera marki od kilkunastu lat.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej