x

"Czas na obiad. 100 pomysłów na odżywczy posiłek" Violi Urban

Kategoria: Lifestyle - książki    03.06.2020

Jeśli szukacie ciekawych pomysłów na dania obiadowe, które będą nie tylko smaczne, ale też odżywcze - zajrzyjcie do książki "Czas na obiad" Violi Urban. To jej trzecia publikacja. Od czerwca dostępna w księgarniach.

Zdjęcie: materiały prasowe.
Zdjęcie: materiały prasowe.
Viola Urban jest autorką bloga Okiemdietetyka.pl. Ma na swym koncie już inne książki – poprzednie to: „Poranne inspiracje. Zdrowe śniadania w 15 minut” oraz „Dieta na wynos. 100 przepisów na
zdrowy lunch”.
Tym razem autorka koncentruje się na obiadach. Próbujecie ograniczyć ilość mięsa w diecie, ale nie wiecie, jak prawidłowo skomponować sycące posiłki? Potrzebujecie elastycznych przepisów, które można dopasować do swoich potrzeb? Jeśli tak, to jej receptury wam się spodobają.
Publikacja zawiera 100 pomysłów na pełnowartościowe obiady. To klasyka w zdrowszej wersji oraz mnóstwo smaków przywiezionych z różnych zakątków świata. Znajdziecie tu wiele kulinarnych inspiracji, ale i solidną dawkę wiedzy, która przyda się każdego dnia.

Cena z okładki: 49,90 zł

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Koniec papierowego kubka jest bliski? [PODCAST]

Ekologia coraz mocniej oddziałuje na wszystkie sfery życia i powoli wkracza także tam, gdzie jeszcze nie tak dawno w ogóle o niej nie myślano - do kawiarni, restauracji, barów. Jak ekologicznie prowadzić gastronomię? Rozmawiamy o tym z Krzysztofem Rzymanem, właścicielem kawiarni STOR w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej