x

Michał Gniadek szefem kuchni w Bistro Barze WuWu

Kategoria: Miejsca    31.05.2020

Michał Gniadek, szef kuchni restauracji Zoni, będzie teraz dowodził także w Bistro Baru WuWu. Zabiera gości WuWu w całkowicie inne rejony kulinarne niż te, które są znane z siostrzanej Zoni.

Michał Gniadek. Zdjęcie: materiały prasowe.
Michał Gniadek. Zdjęcie: materiały prasowe.
WuWu od początku eksploruje polską kuchnię, bazującą na wspomnieniach z dzieciństwa i wspólnych obiadach jedzonych przy rodzinnym stole. Gniadek stworzył w WuWu menu pełne wiosennych polskich smaków, przywodzących na myśl beztroskie wakacje. Znajdziemy w nim m.in. kopytka z kozim serem, bobem i czereśniami, pyzy z kaczką i rabarbarem, sałatkę z pomidorów z arbuzem, twarogiem i bazylią, tatar z najlepszej wołowiny Hereford z oscypkiem, młodą kapustę z koperkiem czy gicz jagnięcą z młodymi marchewkami i keczupem cebulowym oraz sosem z czerwonego wina.
Oferta WuWu - sałatka z pomidorów z arbuzem, twarogiem i bazylią. Zdjęcie: materiały prasowe.
Oferta WuWu - sałatka z pomidorów z arbuzem, twarogiem i bazylią. Zdjęcie: materiały prasowe.
Bistro Bar WuWu oprócz polskiej kuchni oferuje blisko 100 rodzajów wódek wytwarzanych z naturalnych składników takich jak żyto, pszenica czy ziemniaki. Wszystkie pochodzą od wyselekcjonowanych producentów z Polski i ze świata, a o ich dobór do dań dbają doświadczeni barmani.
Gniadek zadbał również o odświeżenie karty w Zoni.
– Nowe menu to połączenie polskich sezonowych składników z moimi ulubionymi akcentami z całego świata, czyli wszystko to, co jest kwintesencją Zoni. Goście w nowej À La Carte znajdą, m.in. tatara wołowego, tym razem z tradycyjnymi polskimi warzywami: ziemniakiem, kalarepą i cebulą dymką. Dla tych, którzy przepadają za owocami morza, mamy nową odsłonę naszej ośmiornicy. Połączyliśmy ją z koreańską kimchi, która nadaje delikatnemu mięsu wyrazisty smak. Nie zabraknie również znanych steków z Zoni, pochodzących z najlepszych światowych hodowli. Proponujemy również całkiem nową aromatyczną zupę rybną z pomidorami, krewetkami i dorszem – mówi Michał Gniadek.
Wiosenne menu w Zoni. Zdjęcie: materiały prasowe.
Wiosenne menu w Zoni. Zdjęcie: materiały prasowe.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej