x

STEKI WOŁOWE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Kategoria: Produkty    28.04.2020

Przed rozpoczęciem sezonu grillowego Bidfood Farutex wprowadził do swojej oferty sezonowane steki z wołowiny najwyższej jakości.

Stek Tomahawk. Foto: materiały prasowe.
Stek Tomahawk. Foto: materiały prasowe.
Przed rozpoczęciem sezonu grillowego Bidfood Farutex wprowadził do swojej oferty sezonowane steki z wołowiny najwyższej jakości: Tomahawk, T-Bone, z krzyżowej, rostbefu, antrykotu z kością i antrykotu bez kości. Steki są mrożone i odpowiednio skalibrowane, co gwarantuje powtarzalność wagi. Ze względu na swoją różnorodność sprawdzą się w lokalach o różnych profilach – i tych ceniących rozwiązania ekonomiczne, i premium. Można je przygotować zarówno na grillu, jak i patelni grillowej.

Bidfood Farutex
ul. Gorzowska 4, 65-127 Zielona Góra
www.bidfood.pl

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

FIOLET W KOLORZE SŁOŃCA

Pachnące lasem, nagrzane słońcem, zrywane prosto z krzaczka, znalezione pomiędzy paprociami i mchem. Nadają się do wykorzystania na chłodniki, sosy, jako składnik sałatek, nie tylko w koktajlach i pierogach.

Cold Brew, czyli idealna kawa na lato!

Tego lata zapraszamy do Costa Coffee na kawę w delikatnej, ale mocno pobudzającej odsłonie. Cold Brew to idealny wybór dla spragnionych orzeźwienia. Ta zimna kawa serwowana jest w wersji klasycznej lub z aksamitną, mleczną pianką. A fanów owocowo-wakacyjnych smaków oczaruje wersja truskawkowa!

Świeża cielęcina od Bidfood Farutex

Bidfood Farutex to ogólnopolski dostawca produktów żywnościowych do branży Horeca. W ofercie firmy znalazły się ostatnio m.in. górka cielęca bez kości i z długą kością, górna zrazowa czy polędwica. Choć ten rodzaj mięsa kojarzyć się może ze świątecznymi potrawami, sprawdzi się w każdym sezonie.

PEPITKI B’CREATIVE - REWOLUCJA W ŚWIECIE WARZYW!

Celem firmy Bonduelle jest bycie światowym liderem w dziedzinie zdrowego stylu życia opartego na produktach pochodzenia roślinnego. Najnowsza innowacja Bonduelle Food Service to rewolucyjna linia produktów B’Creative.

Letnia oferta Browaru Amber

Browar Amber przedstawia trzy nowości idealne na letnie upały: Rabarbeer, Neipa oraz Bezalkoholowe z rabarbarem.

Makarony włoskie od Bidfood Farutex

Bez dwóch zdań makaron to narodowa potrawa Italii. Pasty różnią się nie tylko kształtem i długością, ale co ważne - składem.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej