x

MASZYNA PAKUJĄCA T-REX S190

Kategoria: Produkty

Maszyna pakująca T-REX S190 została skonstruowana z myślą o zgrzewaniu ekologicznych opakowań z biodegradowalnych pulp i papierów powlekanych.

Maszyna pakująca T-REX S190 . Foto: materiały prasowe.
Maszyna pakująca T-REX S190 . Foto: materiały prasowe.
Pojemniki wykonane z tych surowców charakteryzują się nierówną powierzchnią zgrzewu. Do ich zamykania potrzeba mocniejszych urządzeń, które zapewnią pewne zamknięcie. System docisku T-REX idealnie się do tego nadaje dzięki specjalnie wyprofilowanemu ramieniu działającemu na zasadzie dźwigni, o dużej sile nacisku na powierzchnie opakowań. Jest to nowe i niezawodne rozwiązanie w tej klasie maszyn. Urządzenie można przystosować do zamykania praktycznie każdego pojemnika zgrzewalnego. 

Więcej na metroo.pl.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

TORK EASYCUBE

Firmy z branży sprzątającej chętnie wykorzystują nowe możliwości płynące z użytkowania nowoczesnej technologii. Ale od czego zacząć i jaki będzie rzeczywisty efekt? Odpowiedź dają wyniki najnowszych badań nad Tork EasyCube, wiodącym na świecie oprogramowaniem do zarządzania sprzątaniem obiektów.

SERY OD KOZY

Sery kozie można podawać do przystawek, sałatek, jako składniki gorących potraw czy jako desery. Najlepszej jakości sery wytwarzane są z mleka niepasteryzowanego, świeżo udojonego.

NOWA LINIA MAREK WŁASNYCH MAKRO DLA WIZJONERÓW W GASTRONOMII

Sieć hurtowni Makro Polska wprowadza trzy nowe marki własne z myślą o gastronomii. Makro Chef, Makro Professional i Makro Premium to linie wysokiej jakości produktów spożywczych i chemicznych oraz akcesoriów do wyposażenia, które dostosowane są do różnych potrzeb i typów biznesów gastronomicznych.

NEGRONI RUBINO OD MARTINI

Martini Riserva Speciale Bitter powstał na bazie oryginalnego przepisu z 1872 r. ze składników w 100 proc. naturalnych. Do jego produkcji zastosowano ponad 20 rodzajów ziół i korzeni.

Zdrowe śliwki

Na polskim rynku rośnie zainteresowanie zdrową żywnością wysokiej jakości. W trend ten wpisuje się również śliwka kalifornijska, o której właściwościach kulinarnych, odżywczych i zdrowotnych można było porozmawiać z ekspertami w trakcie WorldFood Poland.

NOWOŚCI TRANSGOURMET ECONOMY

Marka Transgourmet Economy stoi na straży jakości w rozsądnej cenie, a produkty tej marki tworzą solidne podstawy każdej kuchni.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak budować kartę napojów w restauracji typu fine dining?

Fine dining, jak sama nazwa wskazuje, polega na dostarczeniu gościom restauracji doświadczenia gastronomicznego na bardzo wysokim poziomie.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej