x

Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356).
Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Koktajlowa nowość - Dorato Blackcurrant

Kategoria: Produkty    24.04.2020

Wino musujące Dorato Blackcurrant ma smak czarnej porzeczki. Inspiracją do jego stworzenia był znany i lubiany francuski aperitif - koktajl Kir Royal. To największa premiera marki od kilkunastu lat.

Koktajl Kir Royal. Zdjęcie: Shutterstock.com.
Koktajl Kir Royal. Zdjęcie: Shutterstock.com.
Dorato Blackcurrant stworzone zostało na podstawie oryginalnej receptury opartej na smaku Dorato z dodatkiem wina z polskich czarnych porzeczek.
– To nasza odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy coraz częściej sięgają po smakowe warianty alkoholi, doceniają elegancję wina i poszukują smakowitych lekkich propozycji koktajlowych. Jesteśmy pewni, że tak samo jak klasyczne warianty, Dorato Blackcurrant odniesie sukces i będzie towarzyszyło naszym klientom przy wielu okazjach – mówi Tomasz Pawlicki, senior brand manager Ambra Brands.
Nowość Dorato Blackcurrant wyróżnia się opakowaniem w fioletowej kolorystyce. Cena sugerowana produktu to 14,49 zł.
Dorato Blackcurrant. Zdjęcie: materiały prasowe.
Dorato Blackcurrant. Zdjęcie: materiały prasowe.
Rynek win musujących jest w rozkwicie – w ostatnim roku urósł wartościowo o ponad 18%, co czyni go jedną z najszybciej rosnących kategorii alkoholowych. Według deklaracji konsumenci w Polsce wypijają już 475 ml takiego wina miesięcznie (w porównaniu do 244 ml jeszcze w 2014 roku). Kupujący poszukują nowych smaków i wariantów, a „bąbelki” stały się nieodłącznym elementem spotkań – nie tylko podczas uroczystych celebracji, jak wesela czy bale sylwestrowe, ale również niezobowiązujących okazji towarzyskich w mniejszym gronie. Ponadto coraz częściej wybieramy wina w wariantach smakowych – na takie trunki wydaliśmy w zeszłym roku już przeszło dwieście milionów złotych (o 16% więcej niż w 2018 roku) – to tyle, ile łącznie na gin i rum.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Mniej znaczy więcej

Ekologia to jeden z najczęściej dyskutowanych tematów tego roku. Coraz więcej firm dąży do ograniczania ilości odpadów i emisji dwutlenku węgla. Essity, właściciel marki Tork, jest uznanym liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Dlatego Tork wprowadził nowy system papieru toaletowego bez gilzy.

NOWOŚĆ: KINLEY TONIC

Kinley Tonic już od ponad 40 lat uważany jest za najlepszy dodatek do napojów alkoholowych. Gdy w latach 70. pojawił się w Europie, został określony mianem "musującego odświeżenia" i szybko zdobył popularność.

EFFO DEEP FRY

EFFO Deep Fry to profesjonalny wysokooleinowy olej słonecznikowy do gotowania i głębokiego smażenia.

Majonez Kielecki doceniony przez uznanych szefów kuchni

Marka Majonez Kielecki zdobyła prestiżowe wyróżnienie Superior Taste Award przyznane przez International Taste Institute.

Apple & Blackberry - nowy smak napoju Fentimans

Połączenie słodkich i aromatycznych jabłek z orzeźwiającym smakiem cierpkich jeżyn - to nowy wariant napoju gazowanego Fentimans, który trafi na polski rynek. Stworzono go z myślą o konsumentach szukających sezonowych smaków i alternatywy do klasycznych napojów gazowanych.

INNOWACYJNY EKSPRES WE2 TERAZ W OFERCIE SEGAFREDO

Gastronomiczna jakość, sprawne przygotowanie, wygoda i łatwość konserwacji - parzenie espresso i napojów kawowych w profesjonalnym wydaniu nigdy jeszcze nie było tak proste. Nowy ekspres kapsułkowy WE2, który wzbogacił ofertę Segafredo Zanetti Poland, zapewnia najwyższą jakość kawy.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak budować kartę napojów w restauracji typu fine dining?

Fine dining, jak sama nazwa wskazuje, polega na dostarczeniu gościom restauracji doświadczenia gastronomicznego na bardzo wysokim poziomie.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej