x

Bezpłatne szkolenie online "Korek czy zakrętka"

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    21.04.2020

Wolny czas związany z koniecznością pozostania w izolacji można wykorzystać m.in. na zdobycie lub poszerzenie wiedzy dotyczącej wina. Firma Kondrat Wina Wybrane zaprasza na bezpłatny "Kurs podstawowej wiedzy o winach" pod hasłem "Korek czy zakrętka" już 28 kwietnia (wtorek) o godz. 18:30.

Wolny czas związany z koniecznością pozostania w izolacji można wykorzystać m.in. na zdobycie lub poszerzenie wiedzy dotyczącej wina. Firma Kondrat Wina Wybrane zaprasza na bezpłatny „Kurs podstawowej wiedzy o winach” pod hasłem „Korek czy zakrętka” już 28 kwietnia (wtorek) o godz. 18:30.

 - W związku z aktualną sytuacją rozszerzyliśmy naszą ofertę o szkolenia online. Część z nich oferujemy bezpłatnie, tak jak np. „Kurs podstawowej wiedzy o winach”, dzięki któremu każdy może zdobyć podstawową wiedzę o rodzajach win, szczepach winorośli, a także o tym jak degustować wino. Szkolenia prowadzone są w taki sposób, by rozwinąć zarówno nasze umiejętności teoretyczne, jak i praktyczne. Warsztaty online rozpoczęliśmy w marcu i niezmiennie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego układamy już harmonogram na maj. Serdecznie zapraszam zarówno osoby, które dopiero chcą zaznajomić się z winnymi terminami, jak również tych, którzy pragną rozszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie – mówi Mikołaj Kondrat, P\prezes Kondrat Wina Wybrane.

Czego nauczymy się na winnych warsztatach?

Podczas najbliższego, bezpłatnego szkolenia nauczymy się podstawowej wiedzy o winach, m.in.: jakie są zalety i wady korka oraz zakrętki, jakie są rodzaje winorośli, jak rozróżniać smaki i zapachy, a także wina lekkie od ciężkich, czym różnią się wina z poszczególnych regionów, a także jak degustować wino. Szkolenie prowadzone będzie na żywo, więc każdy ze słuchaczy na zakończenie będzie mógł zadać prowadzącemu nurtujące go pytania.

Webinar odbędzie się na fanpage’u firmy Kondrat Wina Wybrane 28 kwietnia 2020 (wtorek) o godz. 18.30. Kurs poprowadzi Marcin Zatorski, który od ponad dekady profesjonalnie zajmuje się degustacjami, kursami i szkoleniami z zakresu wiedzy o winach na wszystkich poziomach.

 

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej