x

Expo Sweet w Warszawie

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    04.02.2020

Dwunasta edycja Expo Sweet potrwa od 23 do 26 lutego w Warszawie. W trakcie czterech targowych dni rozegrane zostaną m. in. Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru.

Dwunasta edycja Expo Sweet potrwa od 23 do 26 lutego w Warszawie. W trakcie czterech targowych dni rozegrane zostaną m. in. Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru.

Impreza tradycyjnie odbędzie się w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Kucharzom i restauratorom rekomendujemy trzeci dzień targów – wtorek 25 lutego – kiedy to zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru, czyli konkurs cukierniczy, w którym wystartować może jedynie lokal gastronomiczny, a nie cukiernia.
Podczas Expo Sweet prezentowana będzie ogromna oferta produktów i maszyn cukierniczych (w tym do lodów), które zostały dopasowane do potrzeb sektora gastronomicznego. Mniejsze opakowania, receptury, kompaktowe wymiary – wszystko to, co jest wymagane w kuchni restauracyjnej.
Zaplanowano także ekspozycję najpiękniejszego tortu świata – dzieło z cukierni Sowa, które wygrało na Mistrzostwach Świata w Mediolanie w ubiegłym roku.
Bezpłatne zaproszenia można otrzymać u wystawców, a bilety są do nabycie na stronie www.exposweet.pl.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej