x

Węgierskie Wina The Best Of - Kraków 2020

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    10.01.2020

W Krakowie odbędzie się pokaz win węgierskich B2B, organizowany przez Narodową Radę Węgierskich Społeczności Winiarskich.

W Krakowie odbędzie się pokaz win węgierskich B2B, organizowany przez Narodową Radę Węgierskich Społeczności Winiarskich.
Winnice biorące udział w imprezie zostały nagrodzone w cenionym na arenie międzynarodowej Narodowym Konkursie Win Węgierskich. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną elitarne wina z 31 winnic wybranych na podstawie ocen 60 jurorów spośród 908 startujących w konkursie etykiet pochodzących z 262 węgierskich winiarni.
Hungarian Wines The Best Of - Kraków 2020 to nie tylko pokaz B2B. To również Masterclassy prowadzone przez wybitnych specjalistów polskiej branży winiarskiej: Grzegorza Gajosa oraz Mariusza Kapczyńskiego.
Pokaz odbędzie się w czwartek, 23 stycznia 2020 r. w hotelu Sheraton Grand Kraków. Wstęp bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja na www.besthungarianwines.pl.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Festiwal win polskich w SPOT. vol. 6/2019

8 czerwca 2019 roku odbędzie się 6. edycja Festiwalu win polskich w poznańskim SPOT. W trakcie festiwalu zostaną zaprezentowane najlepsze wina naszego kraju. W trakcie wydarzenia odbędą się degustacje winiarskie, warsztaty oraz wydarzenia specjalne.

XV Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle

Jubileuszowe XV Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle odbędą się 28-29 sierpnia na jasielskim Rynku. Wielkie święto polskiego wina zgromadzi winiarzy z całego kraju, producentów z zagranicy, a także pasjonatów wina i amatorów pysznego jedzenia.

FILMS for FOOD - Alain Ducasse: kuchenne wyzwania

12 kwietnia o godz. 19:30 zaprezentowany zostanie film dokumentalny pt. "Alain Ducasse: kuchenne wyzwania" ("La quête d'Alain Ducasse" ). Po filmie odbędzie się też dyskusja o kuchni francuskiej z udziałem gości specjalnych.

TISZ Festiwal Żydowskiego Jedzenia: Sąsiedzi

Czwarta edycja TISZ* Festiwalu Żydowskiego Jedzenia organizowanego przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN odbędzie się od 22 do 26 września 2021 (od środy do niedzieli) pod hasłem "Sąsiedzi".

Race to Racer i Best Barista Caffè Vergnano

Blisko 20 najlepszych baristów zmierzy się w Krakowie w finale dwóch prestiżowych konkursów Caffe Vergnano. Finał Race to Racer odbędzie się w sobotę, 14 grudnia. 15 grudnia, przeprowadzony zostanie finał Best Barista 2019.

Tygodnie Rieslinga Niemieckiego Instytutu Wina

Podczas trzech tygodni akcji "Riesling Weeks" Niemiecki Instytut Wina wspiera działania promocyjne importerów, sklepów specjalistycznych, restauracji i wine barów. Szósta edycja wydarzenia odbędzie się między 18 lipca a 8 sierpnia.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej