x

Węgierskie Wina The Best Of - Kraków 2020

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium

W Krakowie odbędzie się pokaz win węgierskich B2B, organizowany przez Narodową Radę Węgierskich Społeczności Winiarskich.

W Krakowie odbędzie się pokaz win węgierskich B2B, organizowany przez Narodową Radę Węgierskich Społeczności Winiarskich.
Winnice biorące udział w imprezie zostały nagrodzone w cenionym na arenie międzynarodowej Narodowym Konkursie Win Węgierskich. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną elitarne wina z 31 winnic wybranych na podstawie ocen 60 jurorów spośród 908 startujących w konkursie etykiet pochodzących z 262 węgierskich winiarni.
Hungarian Wines The Best Of - Kraków 2020 to nie tylko pokaz B2B. To również Masterclassy prowadzone przez wybitnych specjalistów polskiej branży winiarskiej: Grzegorza Gajosa oraz Mariusza Kapczyńskiego.
Pokaz odbędzie się w czwartek, 23 stycznia 2020 r. w hotelu Sheraton Grand Kraków. Wstęp bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja na www.besthungarianwines.pl.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Koreański czarny czosnek - nowy trend wśród kucharzy
Food Service Summit 2019 - relacja II
Food Service Summit 2019 - relacja
więcej