x

Lubisz pizzę? Musisz spróbować tej!

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    18.12.2019

Nie uwierzycie, jaką pizzę od dziś można zjeść w Warszawie.

MEATamorfozy. Foto: materiały prasowe.
MEATamorfozy. Foto: materiały prasowe.
Pizza to prawdopodobnie najpopularniejsze danie nie tylko we Włoszech, ale również w Polsce i na świecie. Prawdopodobnie najważniejszymi trendami żywieniowym ostatnich miesięcy były z kolei fleksitarianizm, ograniczenie mięsa i roślinne alternatywy białka. Pizza Hut postanowiła połączyć to wszystko w jedną całość.

Pizza Hut (zarządzana przez AmRest) uważnie obserwuje najnowsze trendy i sprawnie na nie reaguje. Dlatego do wszystkich warszawskich restauracji z obsługa kelnerską wprowadzono właśnie specjalną, limitowaną edycję pizzy o nazwie MEATamorfozy. Jej najważniejszym składnikiem jest Beyond Meat, wegańska alternatywa mięsa. Wszystkie pozostałe składniki zostały również szczegółowo wybrane tak, aby idealnie komponowały się ze smakiem bezmięsnego mięsa. Oferta specjalna obejmuje również możliwość bezpłatnej wymiany każdego mięsnego składnika innej pizzy na Beyond Meat (tylko w restauracjach, w których menu znalazła się MEATamorfoza).

– Decyzja Pizza Hut doskonale zamyka rok 2019, który został okrzyknięty rokiem weganizmu m.in. przez "The Economist" – jeden z najbardziej opiniotwórczych magazynów na świecie. Znalazło to odzwierciedlenie w również w decyzjach tych marek, które w swoim DNA nie mają weganizmu. Czy może być coś lepszego niż pizza z dodatkiem roślinnej alternatywy dla mięsa, która smakiem w niczym nie odbiega od zwierzęcego oryginału? Beyond Meat skradło już serca Leonardo DiCaprio i Billa Gates'a, ale co ważniejsze – kradnie również serca coraz bardziej świadomych konsumentów na całym świecie, także w Polsce. Jako Roślinnie Jemy wspieramy i kibicujemy bardziej roślinnym krokom, które podejmuje Pizza Hut Polska i z niecierpliwością czekamy na kolejne! – komentuje decyzję Pizza Hut Weronika Pochylska, Senior Public Relations Manager organizacji Roślinnie Jemy.

Lista restauracji objętych akcją dostępna jest na: www.pizzahut.pl/promo1

Oferta nie jest dostępna w dostawie.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Polskie Skarby Kulinarne teraz też w Wielkopolsce oraz na Warmii i Mazurach

Pyra z gzikiem, czernina, kartacze gołdapskie, kaczka po poznańsku - to tylko kilka potraw z oferty dla gości przemierzających Kulinarny Szlak Wielkopolski oraz Warmii i Mazur. Oba regiony dołączyły do programu Polskie Skarby Kulinarne, w którym MAKRO Polska zaprasza do odkrywania polskiej kuchni.

Gala Wine & Food Noble Night już wkrótce

Już 13 października odbędzie się XI Gala Wine & Food Noble Night. W szranki jak co roku stanie 12 kucharzy, którzy specjalnie na tę okazję wraz ze swoimi zespołami przygotują autorskie menu (przystawkę i danie główne).

25 tys. ofert specjalnych na Dzień Własnego Biznesu

Już 9 października odbędzie się Dzień Własnego Biznesu - święto małych i średnich przedsiębiorców. Z tej okazji na konsumentów czekać będzie 25 tys. ofert specjalnych - w tym promocje, rabaty i gratisy w sklepach i lokalach w całym kraju.

Akcja #ramięWramię - Kukbuk wspiera lokalnych producentów

Wydawnictwo Kukbuk zainicjowało akcję #ramięWramię promującą lokalnych producentów i zachęcającą czytelników do robienia zakupów w miejscach dystrybucji lokalnych produktów.

OSTATNI MIKSER KULINARNY W TYM SEZONIE

Tym razem tematem przewodnim były ryby w kontekście Bożego Narodzenia oraz tajniki pracy sommeliera wodnego. W spotkaniu edukacyjnym z cyklu Szef dla Młodych Talentów udział wzięło ponad 240 osób z całej Polski.

Wielka Uczta Warszawska #2

Prowadzisz lokal gastronomiczny, jesteś kucharzem, producentem spożywczym, masz food trucka? Zgłoś się już teraz na drugą, tym razem zimową edycję wydarzenia!

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak budować kartę napojów w restauracji typu fine dining?

Fine dining, jak sama nazwa wskazuje, polega na dostarczeniu gościom restauracji doświadczenia gastronomicznego na bardzo wysokim poziomie.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej