x

Lubisz pizzę? Musisz spróbować tej!

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    18.12.2019

Nie uwierzycie, jaką pizzę od dziś można zjeść w Warszawie.

MEATamorfozy. Foto: materiały prasowe.
MEATamorfozy. Foto: materiały prasowe.
Pizza to prawdopodobnie najpopularniejsze danie nie tylko we Włoszech, ale również w Polsce i na świecie. Prawdopodobnie najważniejszymi trendami żywieniowym ostatnich miesięcy były z kolei fleksitarianizm, ograniczenie mięsa i roślinne alternatywy białka. Pizza Hut postanowiła połączyć to wszystko w jedną całość.

Pizza Hut (zarządzana przez AmRest) uważnie obserwuje najnowsze trendy i sprawnie na nie reaguje. Dlatego do wszystkich warszawskich restauracji z obsługa kelnerską wprowadzono właśnie specjalną, limitowaną edycję pizzy o nazwie MEATamorfozy. Jej najważniejszym składnikiem jest Beyond Meat, wegańska alternatywa mięsa. Wszystkie pozostałe składniki zostały również szczegółowo wybrane tak, aby idealnie komponowały się ze smakiem bezmięsnego mięsa. Oferta specjalna obejmuje również możliwość bezpłatnej wymiany każdego mięsnego składnika innej pizzy na Beyond Meat (tylko w restauracjach, w których menu znalazła się MEATamorfoza).

– Decyzja Pizza Hut doskonale zamyka rok 2019, który został okrzyknięty rokiem weganizmu m.in. przez "The Economist" – jeden z najbardziej opiniotwórczych magazynów na świecie. Znalazło to odzwierciedlenie w również w decyzjach tych marek, które w swoim DNA nie mają weganizmu. Czy może być coś lepszego niż pizza z dodatkiem roślinnej alternatywy dla mięsa, która smakiem w niczym nie odbiega od zwierzęcego oryginału? Beyond Meat skradło już serca Leonardo DiCaprio i Billa Gates'a, ale co ważniejsze – kradnie również serca coraz bardziej świadomych konsumentów na całym świecie, także w Polsce. Jako Roślinnie Jemy wspieramy i kibicujemy bardziej roślinnym krokom, które podejmuje Pizza Hut Polska i z niecierpliwością czekamy na kolejne! – komentuje decyzję Pizza Hut Weronika Pochylska, Senior Public Relations Manager organizacji Roślinnie Jemy.

Lista restauracji objętych akcją dostępna jest na: www.pizzahut.pl/promo1

Oferta nie jest dostępna w dostawie.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej