x

Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356).
Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Tropical Soda - nowy mixer od Fentimans

Kategoria: Karta - napoje    15.11.2019

Fentimans Tropical Soda to odpowiedź na coraz szybciej rosnącą popularność rumów. Stworzony na bazie słodkiego ananasa, aromatycznego kardamonu oraz specjalnej mieszanki infuzji ziołowych, nowy mixer Fentimans pozwoli na nowatorskie sposoby serwowania rumów w barach i restauracjach.

Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Najnowszy smak Fentimans został stworzony we współpracy z barmanami z najlepszych barów z całej Europy. Dzięki temu udało się stworzyć nowy gatunek mixera do rumów, który dotychczas był zdominowany przez piwo imbirowe i colę.

– Sprzedaż, jak i dostępna oferta rumów, rośnie na całym świecie i podejrzewa się, że ten typ alkoholu może powtórzyć, a nawet przegonić sukces ginu. Dotychczasowo barmani chcący zrobić drinka na bazie rumu nie mieli wielkiego wyboru, jeśli chodzi o mixery – w Polsce była to głównie cola i ewentualnie piwo imbirowe. Firmie Fentimans, dzięki rozmowom z barmanami, udało się zidentyfikować tę niszę i stworzyć we współpracy z nimi nowy mixer, który pozwoli nam zaoferować wyjątkowe drinki naszym klientom – komentuje Aleksander Gryger, dyrektor sprzedaży The Merchant Company, oficjalnego i wyłącznego importera i dystrybutora napojów Fentimans w Polsce.

Najnowszy format dołącza do bogatego portfolio mixerów Fentimans w pojemnościach przeznaczonych specjalnie dla barów i gastronomii – wygodnej i nowatorskiej pojemności 125 ml oraz klasycznej pojemności 200 ml.

Więcej informacji: www.merchantco.pl

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej