x

DZICZYZNA OD BIDFOOD FARUTEX

Kategoria: Produkty    01.11.2019

Dziczyzna to mięso delikatne, soczyste i kruche.

Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Jest lekkostrawne i niskotłuszczowe za sprawą trybu życia zwierząt w ich naturalnym środowisku. W swojej ofercie Bidfood Farutex posiada najpopularniejsze elementy dziczyzny: gulasz, karczek bez kości, polędwicę czy łopatkę bez kości, ale także takie specjały, jak żeberka z dzika, stek T-Bone z jelenia czy łopatkę z kością z sarny.

Farutex Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 4, 65-127 Zielona Góra
tel.: +48 68 413 08 38, www.farutex.pl

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

NOWOŚĆ: KINLEY TONIC

Kinley Tonic już od ponad 40 lat uważany jest za najlepszy dodatek do napojów alkoholowych. Gdy w latach 70. pojawił się w Europie, został określony mianem "musującego odświeżenia" i szybko zdobył popularność.

Frytki Streetfood - nowość od McCain

W ofercie marki McCain pojawiły się frytki inspirowane street foodem. Mają nowe kształty, które ułatwiają delektowanie się sosami czy dipami. Nowa linia dostępna w trzech wariantach skierowana jest głównie do młodych konsumentów, którzy cenią dobre jedzenie.

KARBON - NOWOŚĆ OD RAK PORCELAIN W OFERCIE TOM-GAST

Tom-Gast wprowadził nową linię porcelany marki RAK, która jest połączeniem zamiłowania do nowoczesnego wzornictwa z pragnieniem bycia bliżej natury. Odważna i bezkompromisowa kolekcja Karbon w intrygujący sposób eksponuje ukryty urok "czarnego złota".

VINA SHINE - FINEZYJNA OZDOBA STOŁU

Tom-Gast wprowadził na rynek ultranowoczesną i różnokolorową kolekcję Vina Shine marki Schott Zwiesel, która przywodzi na myśl atmosferę radości i zabawy.

SZKŁO DLA PROFESJONALISTÓW − SCHOTT ZWIESEL I ZWIESEL 1872

Dziś wysokiej klasy szkło to absolutna podstawa w gastronomii. Najlepszą gwarancją satysfakcji są produkty z logo Schott Zwiesel i Zwiesel 1872 stanowiące połączenie najwyższej jakości, niezrównanej wytrzymałości i wyjątkowego połysku.

Mikroliście amarantusa od Baziółki

Mikroliście amarantusa, dzięki zawartości betalainy ma piękny purpurowy kolor. Listki tej rośliny mogą zatem pełnić rolę naturalnego barwnika potraw.

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej