x

Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356).
Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Poznańskie Targi Piwne

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    01.10.2019

Ponad 60 browarów i dystrybutorów piwa, prawie 500 kranów z piwem i ponad 700 różnych piw, cydrów i miodów pitnych.

Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
To już VII edycja Poznańskich Targów Piwa i jednocześni III edycja Street Food Spot, czyli łącznie dwie hale wypełnione najlepszym piwem i doskonałym jedzeniem. W trakcie targów będzie można nabyć limitowane edycje piw, poradzić się ekspertów i piwowarów, poznać wiodących producentów i dystrybutorów napojów alkoholowych, w tym innowacyjne marki dopiero wchodzące na rynek.

Międzynarodowy konkurs

W tym roku organizatorzy postanowili powołać do życia konkurs „Greater Poland” Beer Cup. Już 8 i 9 listopada w Poznaniu zostanie wybrane najlepsze piwo i cydr. Do konkursu mogą zgłaszać się profesjonalne browary i cydrownie z kraju i z zagranicy. Zgłoszenia można przesyłać do 31 października 2019 roku. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej Gali Finałowej na Poznańskich Targach Piwnych, w dniu 15 listopada 2019.

Wydarzenia towarzyszące:

XI Poznańskim Konkursie Piw Domowych, którego zwycięzcą zostanie autor najlepszego piwa, zgłoszonego w jednej z dwóch kategorii: Fruit Weizen i White IPA.
II Europejskiej Konferencji Miodosytników.

Atrakcje:

Poznańska Piwna Mila, czyli 1600 metrów do przebiegnięcia z 4 obowiązkowymi przystankami na małe piwo – 16 listopada;
Piwna Joga (ze szklanką piwa);
– możliwość skorzystania z usług barbera i fryzjera na miejscu;
akcja Movember, której celem jest podnoszenie świadomości mężczyzn w zakresie męskich chorób. W ramach akcji panowie będą mieli okazję zrobić badania USG, które pozwalają wykluczyć męskie nowotwory. Badania te nie są ani inwazyjne, ani bolesne; nie wymagają także żadnego wcześniejszego przygotowania. Do punktu z badaniami można podejść nawet z piwem w ręce!
Piwna Matura;
– nauka origami;
strefa planszówek.

Termin:
– 15 listopada 2019, g. 15:00 – 1:00
– 16 listopada 2019, g. 12:00 – 1:00

Miejsce:
Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań, Głogowska 14, wejście wschodnie, od strony Mostu Dworcowego)

Bilety:
Bilety będzie można zakupić w przedsprzedaży internetowej lub w kasach MTP w trakcie trwania Poznańskich Targów Piwnych. Bilet upoważnia do wstępu na obie imprezy: Poznańskie Targi Piwne oraz Street Food Spot.

Cena biletu jednodniowego wynosi 20 zł.
Cena 2-dniowego karnetu to 35 zł. Karnety dostępne są jedynie w przedsprzedaży internetowej. Do karnetu szklanka gratis!

Więcej informacji na: http://targipiwne.pl/ oraz https://www.facebook.com/targipiwne/

Magazyn „Food Service” i portal OuiChef.pl są patronami medialnymi wydarzenia.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Charytatywny śledzik. Fundacja Samodzielność od Kuchni zaprasza!

Wybierzcie się ze znajomymi do restauracji 13 grudnia! Część utargu zgromadzonego tego dnia polscy restauratorzy przekażą na rzecz fundacji Samodzielność od Kuchni . Pieniądze pozwolą na zorganizowanie w 2020 roku warsztatów usamodzielniających dla młodzieży z domów dziecka.

BIAŁE CZERWONE Festiwal Wina Polskiego

Druga edycja imprezy, na której pojawią się najciekawsi producenci reprezentujący wszystkie polskie regiony winiarskie odbędzie się 16-17 czerwca w stołecznej Fortecy u Kręglickich.

Z kieliszkiem dookoła Polski

Winiarskie, sensoryczne warsztaty podróżnicze.

Święto Wermutu w Warmucie

Od 7 do 9 sierpnia będzie można odkrywać na nowo smaki i głębię najwyższej jakości wermutów w stołecznym Warmucie, pierwszym w Polsce barze specjalizującym się w tego typu trunkach.

Międzynarodowe Mistrzostwa Młodych Sommelierów

Reprezentacje 12 krajów wezmą udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Młodych Sommelierów w Gdańsku. Konkurs odbędzie się 12 października w hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto, ale dzień wcześniej przeprowadzone będą eliminacje dla zawodników z Polski.

Barokowa kolacja w Wilanowie

Kolacja "Barok. Powrót do korzeni i kapłonów" odbędzie się 21 października w Villi Intrata w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Jej pomysłodawca Rafał Niewiarowski ponownie zgromadzi znanych kucharzy, by wspólnie odtworzyć oryginalne receptury z XVI i XVII wieku.

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej