x

Nowość: woda Żywiec Zdrój w szklanych butelkach

Kategoria: Produkty

Żywiec Zdrój wprowadził na rynek krystaliczną górską wodę źródlaną w pięknych, szklanych butelkach.

Woda Żywiec Zdrój w szklanej butelce. Foto: materiały prasowe.
Woda Żywiec Zdrój w szklanej butelce. Foto: materiały prasowe.
To pierwszy produkt marki stworzony z myślą o rynku HoReCa. Dostępny jest w 2 wariantach – niegazowanym i gazowanym, w butelkach o pojemnościach 0,3 l i 0,7 l. Po wodę Żywiec Zdrój w szklanych butelkach od maja 2019 r. mogą sięgać konsumenci w wybranych restauracjach i kawiarniach na terenie całej Polski, a już od jesieni 2019 r. produkt będzie można kupić również w wybranych punktach sprzedaży w całym kraju. Krystaliczna górska woda źródlana Żywiec Zdrój, tworzona przez naturę w sercu Żywiecczyzny, jest naturalnie filtrowana przez piaskowce magurskie. Odpowiednia kompozycja składników mineralnych nadaje jej delikatny smak, który sprawia, że stanowi idealne dopełnienie każdego posiłku. Marka Żywiec Zdrój we współpracy z hydrosommelierem przygotowała produkt z jednej strony nawiązujący do cenionego przez konsumentów, charakterystycznego nagazowania klasycznej wody gazowanej Żywiec Zdrój Mocny Gaz, z drugiej natomiast, dzięki dodaniu struktury perlage, dopasowany do potrzeb rynku HoReCa.

Żywiec Zdrój SA, tel.: +48 22 548 71 00,
Polska Północna: Adam Szcześniak,
e-mail: adam.szczesniak@danone.com
Polska Południowa: Mariusz Kowalczyk,
e-mail: Mariusz.kowalczyk1@danone.com

Artykuł ukazał się w „Food Service" 6/2019 nr 186.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

PIEKIELNIE OSTRE PAPRYCZKI CHILI W OFERCIE MAKRO

W Makro Polska znaleźć można szeroki wybór świeżych papryczek chili o różnych poziomach pikantności - od jalapeño, przez cayenne, habanero, Bird’s Eye (piri piri) i Naga Jolokia to nowości - Carolina Reaper i Trinidad Scorpion.

Super cienkie frytki Farm Frites

CIESZ SIĘ CHRUPKOŚCIĄ Z SUPER CIENKIMI FRYTKAMI FARM FRITES!

GRZAŃCA GRZEJEMY NA ŻOŁĄDKOWEJ GORZKIEJ

Grzaniec na Żołądkowej Gorzkiej to innowacyjny, prosty sposób podania tego kultowego już trunku - doskonale sprawdzi się, gdy za oknem śnieg i plucha, a my nie marzymy o niczym innym, tylko o szklance czegoś rozgrzewającego i pysznego.

WEGEBURGERY YUMMY! ŚWIAT WEGE JESZCZE BLIŻEJ!

W odpowiedzi na dynamicznie rosnący trend wege na rynku firma Bonduelle Food Service wprowadziła do oferty dwa smakowite wegeburgery yummy. Produkty są w 100-proc. roślinne, przygotowane z warzyw i zbóż z dodatkiem wyrazistych przypraw. Przeznaczone dla wegan i wegetarian.

NOWOŚCI OD ENDURANCE

System automatycznego serwowania soków i napojów Nektar Natura jest coraz bardziej popularny w najlepszych hotelach w Polsce. Już nie tylko wiodące sieci używają tego nowatorskiego rozwiązania, ale także hotele niezależne i centra konferencyjne.

TRES AMIGOS - NOWA MARKA PRODUKTÓW OD FIRMY FANEX

Tres Amigos to linia naturalnych dodatków gastronomicznych. Nowe wyroby skierowane są do szeroko pojętego rynku HoReCa i dostępne są jedynie w sprzedaży hurtowej. Obecnie w skład marki wchodzi ponad 20 produktów, ale ich oferta będzie sukcesywnie powiększana.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Koreański czarny czosnek - nowy trend wśród kucharzy
Food Service Summit 2019 - relacja II
Food Service Summit 2019 - relacja
więcej