x

Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356).
Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Letnia oferta Browaru Amber

Kategoria: Produkty    03.07.2019

Browar Amber przedstawia trzy nowości idealne na letnie upały: Rabarbeer, Neipa oraz Bezalkoholowe z rabarbarem.

Rabarbeer. Foto: materiały prasowe.
Rabarbeer. Foto: materiały prasowe.
Każdy dobrze zna smak klasycznego piwa pszenicznego. A co, gdyby został on wzbogacony czymś szczególny? Na taki pomysł wpadł Browar Amber. Najpierw uwarzono piwo w jednym z najstarszych stylów – Hefeweizen. W jego aromacie wyczuwalne są klasyczne nuty dojrzałych bananów i goździków, które balansuje goryczka. Charakteryzuje się też jasnym, słomkowym kolorem.

Następnie, z okazji upalnych dnia, do piwa dodano coś szczególnie orzeźwiającego – naturalny sok z rabarbaru. Dzięki temu piwo zyskało dodatkową nutę kwasowości, stało się wyjątkowo rześkie i zyskało nowy aromat.

RABARBEER
Piwo pszeniczne z sokiem z rabarbaru, pasteryzowane, niefiltrowane.
Alk. 4,5% obj.; ekstrakt 12,1% obj.
Składniki: woda z własnych ujęć głębinowych; sok rabarbarowy (NFC); słody: pszeniczny, jęczmienny; chmiel aromatyczny; drożdże górnej fermentacji z własnej stacji propagacji.

Piwo zostało uwarzone w limitowanej ilości 100 hektolitrów. Początkowo dostępne wyłącznie w sklepach sieci Carrefour, obecnie można znaleźć lokalnie na Pomorzu również w handlu tradycyjnym.

NEIPA. Foto: materiały prasowe.
NEIPA. Foto: materiały prasowe.
Kolejną propozycją jest New England India Pale Ale – piwo niezwykle orzeźwiające. Precyzyjna kombinacja drożdży i słodów oraz użycie trzech chmieli: Sabro, Citra i Chinook w połączeniu z chmieleniem na zimno dały w efekcie owocową bombę aromatów! Piwo jest tropikalne i cytrusowe, słowem – maksymalnie orzeźwiające. NEIPA to także krótkie leżakowanie, brak filtracji i wykorzystanie w procesie warzenia płatków owsianych dla wzmocnienia treściwości i wygładzenia smaku. Piwo jest zmętnione, gładkie, bardzo soczyste i rześkie.

NEIPA
Charakterystyka: Piwo jasne górnej fermentacji, niefiltrowane, pasteryzowane.
Styl New England India Pale Ale.
Alk. 5,0% obj.; ekstrakt 12,1% obj.

Dla osób, które lubią piwo, ale stronią od procentów Browar Amber przygotował Po Godzinach Bezalkoholowe, piwo wzbogacone sokiem rabarbarowym. Idealne na letnie upalne dni na plaży, długie spotkania ze znajomymi przy grillu i krótką przerwę podczas lunchu.

BEZALKOHOLOWE z rabarbarem
Charakterystyka: Piwo jasne, niefiltrowane bezalkoholowe wzbogacone naturalnym sokiem z rabarbaru.
Alk. < 0,5% obj.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej