x

Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356).
Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Letnia oferta Browaru Amber

Kategoria: Produkty

Browar Amber przedstawia trzy nowości idealne na letnie upały: Rabarbeer, Neipa oraz Bezalkoholowe z rabarbarem.

Rabarbeer. Foto: materiały prasowe.
Rabarbeer. Foto: materiały prasowe.
Każdy dobrze zna smak klasycznego piwa pszenicznego. A co, gdyby został on wzbogacony czymś szczególny? Na taki pomysł wpadł Browar Amber. Najpierw uwarzono piwo w jednym z najstarszych stylów – Hefeweizen. W jego aromacie wyczuwalne są klasyczne nuty dojrzałych bananów i goździków, które balansuje goryczka. Charakteryzuje się też jasnym, słomkowym kolorem.

Następnie, z okazji upalnych dnia, do piwa dodano coś szczególnie orzeźwiającego – naturalny sok z rabarbaru. Dzięki temu piwo zyskało dodatkową nutę kwasowości, stało się wyjątkowo rześkie i zyskało nowy aromat.

RABARBEER
Piwo pszeniczne z sokiem z rabarbaru, pasteryzowane, niefiltrowane.
Alk. 4,5% obj.; ekstrakt 12,1% obj.
Składniki: woda z własnych ujęć głębinowych; sok rabarbarowy (NFC); słody: pszeniczny, jęczmienny; chmiel aromatyczny; drożdże górnej fermentacji z własnej stacji propagacji.

Piwo zostało uwarzone w limitowanej ilości 100 hektolitrów. Początkowo dostępne wyłącznie w sklepach sieci Carrefour, obecnie można znaleźć lokalnie na Pomorzu również w handlu tradycyjnym.

NEIPA. Foto: materiały prasowe.
NEIPA. Foto: materiały prasowe.
Kolejną propozycją jest New England India Pale Ale – piwo niezwykle orzeźwiające. Precyzyjna kombinacja drożdży i słodów oraz użycie trzech chmieli: Sabro, Citra i Chinook w połączeniu z chmieleniem na zimno dały w efekcie owocową bombę aromatów! Piwo jest tropikalne i cytrusowe, słowem – maksymalnie orzeźwiające. NEIPA to także krótkie leżakowanie, brak filtracji i wykorzystanie w procesie warzenia płatków owsianych dla wzmocnienia treściwości i wygładzenia smaku. Piwo jest zmętnione, gładkie, bardzo soczyste i rześkie.

NEIPA
Charakterystyka: Piwo jasne górnej fermentacji, niefiltrowane, pasteryzowane.
Styl New England India Pale Ale.
Alk. 5,0% obj.; ekstrakt 12,1% obj.

Dla osób, które lubią piwo, ale stronią od procentów Browar Amber przygotował Po Godzinach Bezalkoholowe, piwo wzbogacone sokiem rabarbarowym. Idealne na letnie upalne dni na plaży, długie spotkania ze znajomymi przy grillu i krótką przerwę podczas lunchu.

BEZALKOHOLOWE z rabarbarem
Charakterystyka: Piwo jasne, niefiltrowane bezalkoholowe wzbogacone naturalnym sokiem z rabarbaru.
Alk. < 0,5% obj.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Aromatyczny afrodyzjak? Tak, chef!

W sezonie zimowym Chefs Culinar stawia na afrodyzjaki. Jednym z nich jest pasta waniliowa firmy Wiberg, której intensywny aromat kusi i intryguje.

KAPELUSZ O SMAKU UMAMI

Grzyby to nietypowe organizmy - jakby rodzaj mięsa, bo mają podobny do niego skład chemiczny, a jednocześnie jakby warzywo, bo zawierają węglowodany (około 40 proc.) i dużo wody (około 90 proc. w świeżych grzybach).

NOWA ODSŁONA SŁODKICH SOSÓW FANEX

Fanex - polski producent sosów dla branży HoReCa, wprowadził kolejne zmiany dotyczące identyfikacji wizualnej opakowań swoich produktów. Słodkie sosy deserowe, są teraz dostępne w nowych butelkach w kolorze ecru.

TRES AMIGOS - NOWA MARKA PRODUKTÓW OD FIRMY FANEX

Tres Amigos to linia naturalnych dodatków gastronomicznych. Nowe wyroby skierowane są do szeroko pojętego rynku HoReCa i dostępne są jedynie w sprzedaży hurtowej. Obecnie w skład marki wchodzi ponad 20 produktów, ale ich oferta będzie sukcesywnie powiększana.

DZIKA KACZKA W JESIENNYM MENU? TAK, CHEF!

Mięso dzikich kaczek to podstawa kuchni staropolskiej. Do niedawna zapomniane, dziś nie bez przyczyny wraca do łask. Dziczyzna jest zdrowa, chuda i ma walory, których nie sposób porównać z właściwościami drobiu hodowlanego.

WOŁOWINA TRUDNA CZY ŁATWA

Wołowina w kuchni polskiej nigdy nie była tak popularna jak obecnie. Jednak podawana jest na zaledwie kilka sposobów. Najczęściej jest to pieczeń, bitki, tatar i szponder jako podstawa do rosołu lub zup.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej