x

Lekkie dania z łososiem na upalne dni

Kategoria: Produkty

Z nadejściem ciepłych dni mamy ochotę na lekkie, pyszne i szybkie w przygotowaniu potrawy. Idealnym rozwiązaniem w taką pogodę może być łosoś, który smakuje wybornie w każdej postaci.

Łosoś to nie tylko łatwy w przyrządzeniu produkt, ale przede wszystkim bogate źródło witamin i kwasów Omega-3. Łosoś MOWI występuje w trzech wariantach:
– MOWI Pure Łosoś wędzony na zimno, 100 g, 4 porcje,
– MOWI Steki minutowe, 180 g, 2 porcje,
– MOWI Pure Łosoś Świeży, 250 g, 2 porcje
i jest idealny na śniadanie, obiad i kolację!

MOWI Pure Łosoś wędzony na zimno, 100 g, 4 porcje. Foto: materiały prasowe.
MOWI Pure Łosoś wędzony na zimno, 100 g, 4 porcje. Foto: materiały prasowe.
Wędzony łosoś na śniadanie
Letni poranek należy rozpocząć od pysznego i pełnowartościowego śniadania, które dostarczy nam energii na cały dzień. A przecież nie ma nic lepszego od pachnącej bagietki z kremowym sosem i plastrem wędzonego łososia. Tym bardziej, jeśli ryba jest wędzona na zimno dymem z drewna bukowego, jak produkty wędzone MOWI, które aby zachować swoją delikatność są doprawiane ręcznie solą morską bogatą w minerały.

MOWI Steki minutowe, 180 g, 2 porcje. Foto: materiały prasowe.
MOWI Steki minutowe, 180 g, 2 porcje. Foto: materiały prasowe.
Steki minutowe na obiad
W taką pogodę szkoda czasu na spędzanie długich godzin w kuchni. Marka MOWI podaje szybkie rozwiązanie na talerzu. Steki minutowe to kawałki polędwicy z łososia, które w zaledwie kilku minut zamienią się w pyszny i pełnowartościowy posiłek. Podane w towarzystwie sezonowych warzyw, smakują wybornie i z pewnością na stałe zagoszczą na naszym letnim menu.

MOWI Pure Łosoś Świeży, 250 g, 2 porcje. Foto: materiały prasowe.
MOWI Pure Łosoś Świeży, 250 g, 2 porcje. Foto: materiały prasowe.
Lekka sałatka z grillowanym łososiem na kolację
Marka MOWI ma również propozycje dla miłośników prostych przepisów na pyszną kolację. Jest to porcja świeżego łososia, idealnie pokrojona, tak aby móc ją przygotować bardzo szybko i cieszyć się smakiem wyjątkowego dania. Sprawdzi się nie tylko do pieczenia, ale również podczas letniego grillowania.

Więcej na https://mowisalmon.com/

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Koreański czarny czosnek - nowy trend wśród kucharzy
Food Service Summit 2019 - relacja II
Food Service Summit 2019 - relacja
więcej