x

Kompostowalna zastawa stołowa od MAKRO Polska

Kategoria: Produkty    29.05.2019

Artykuły jednorazowe z materiałów biodegradowalnych cieszą się coraz większą popularnością. W odpowiedzi na potrzeby rynku MAKRO Polska wprowadziło do swojej oferty pełen asortyment kompostowalnej zastawy stołowej.

Sztućce, talerze, miski oraz wiele innych biodegradowalnych naczyń i akcesoriów pojawiło się właśnie w portfolio marki MAKRO Professional. Wszystkie elementy zastawy stołowej dostępne są w wielu kształtkach, rozmiarach i pojemnościach. Akcesoria wykonane są z polilaktydu, wytwarzanego w procesie syntezy naturalnych polimerów pozyskiwanych z surowców odnawialnych, np. z rozwłóknionej trzciny cukrowej. Po zużyciu powinny być selektywnie zbierane z innymi odpadami BIO i przekazywane do kompostowni, gdzie w obecności mikroorganizmów ulegną naturalnemu rozkładowi.

Biodegradowalna jednorazowa zastawa MAKRO Professional posiadaja certyfikaty zgodności z międzynarodową normą potwierdzające ich przydatność do kompostowania. W praktyce oznacza to, że w ciągu 6 miesięcy w pełni rozkładają się na wodę, dwutlenek węgla oraz biomasę, będącą pełnowartościowym nawozem organicznym.

MAKRO Professional to marka dla wymagających. Linia produktów obejmuje środki czystości, narzędzia i akcesoria kuchenne cechujące się wysoką estetyką, solidnym wykonaniem i dbałością o detale.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej