x

Branża śliwki kalifornijskiej wprowadza nową markę

Kategoria: Produkty    27.05.2019

Nowa marka śliwek kalifornijskich ma reprezentować wszystko, co decyduje o niepowtarzalności tego produktu: świetne warunki uprawy, wiedzę pokoleń sadowników, perfekcyjny system suszenia oraz najwyższej jakości praktyki rolnicze.

Nowe logo California Prunes. Foto: materiały prasowe.
Nowe logo California Prunes. Foto: materiały prasowe.
Nowa marka idealnie odzwierciedla wyjątkowy charakter suszonych śliwek kalifornijskich i ukazuje wszystkie płynące z nich korzyści. Logo obrazuje oryginalne pochodzenie śliwek, a komunikat: Prunes. For life („Śliwki. Dla życia”) sygnalizuje, że śliwki kalifornijskie są dobre dla zdrowia na każdym etapie życia.

– Zmieniamy postrzeganie suszonych śliwek z okazjonalnie wybieranej przekąski do codziennej przyjemności. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ śliwki kalifornijskie charakteryzują się licznymi właściwościami odżywczymi wpierającymi między innymi zdrowie jelit, serca czy kości – podkreśla Donn Zea, dyrektor wykonawczy California Prune Board.

Konsumenci bardziej niż kiedykolwiek zwracają uwagę na jakość jedzenia, a zatem nadszedł czas, aby promować śliwki kalifornijskie w bardziej nowatorski sposób. – Zdrowie układu pokarmowego staje się przedmiotem większego zainteresowania i zyskuje na znaczeniu, a badania kliniczne wskazują, że spożywanie pięciu lub sześciu śliwek suszonych dziennie może wspierać zdrowie kości. – mówi Donn Zea. – Jak wskazują badania rynku, pomimo tych korzyści zdrowotnych i właściwości odżywczych, jedynym powodem, który powstrzymuje ludzi przed spożywaniem suszonych śliwek w większych ilościach nie jest negatywne postrzeganie tych owoców, ale raczej niedostateczna świadomość ich dobroczynnego wpływu. – dodaje.

Śliwki kalifornijskie. Foto: materiały prasowe.
Śliwki kalifornijskie. Foto: materiały prasowe.
Tradycyjne uprawy

– Żyzne doliny Kalifornii, pradawne gleby i nieprzerwane słońce tworzą idealne warunki do uprawy tych smacznych owoców, które po prostu nie mają sobie równych. – mówi Joe Turkovich, Chairman California Prune Board i plantator śliwki kalifornijskiej z Winters w stanie Kalifornia. – Suszone śliwki z Kalifornii są produkowane w tradycyjny sposób z dbałością o to, aby każdy owoc był zebrany w najlepszym momencie, kiedy osiągnie optymalny rozmiar, wyjątkową teksturę i charakterystyczną słodycz. – dodaje.

Turkovich wyjaśnia, że śliwki kalifornijskie smakują i komponują się z innymi smakami jak żadne inne śliwki na świecie: – Mają świeży, słodki i bogaty smak oraz niezrównany, delikatny aromat.

Suszone śliwki z Kalifornii są dostarczane do ponad 60 krajów na całym świecie. Nowa marka będzie w dużym stopniu będzie prezentowana na dotychczasowych rynkach, w tym w USA, Kandzie, Unii Europejskiej, Japonii, Chinach i Korei Południowej.

 

W celu uzyskania dostępu do nowego logo California Prunes, zdjęć i przepisów, zapraszamy na nowo stworzoną stronę California Prunes: www.CaliforniaPrunes.org

Więcej informacji:
Facebook: https://www.facebook.com/sliwkikalifornijskie/
Instagram: https://www.instagram.com/sliwki_kalifornijskie/

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej