x

MIĘDZYNARODOWY SUKCES POLSKIEJ RESTAURACJI

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    27.02.2017

Stołeczna restauracja Atelier Amaro znalazła się na niedawno ogłoszonej liście The Diners Club 50 Best Discovery Series. Obecność w tym prestiżowym zestawieniu to pierwszy krok do listy głównej The World’s 50 Best Restaurants.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Restauracja została wyróżniona w ramach regionu „Scandinavia and North East Europe”. Akademia The Diners Club World's 50 Best Restaurants składa się z 1000 ekspertów. Świat podzielony jest na osiem regionów, na czele każdego stoi jeden przewodniczący. Inspektorzy patrzą na doskonałość techniczną, prezentację dania, składniki. Rok temu podobnym sukcesem mogła poszczycić się inna stołeczna restauracja odznaczona gwiazdką Michelina – Senses, gdzie szefem kuchni jest Andrea Camastra.

Oprócz Atelier Amaro w prestiżowym gronie znalazły się: Ravintola Kaskis (Finlandia), Duo Gastrobar (Rosja), Noa (Estonia), Muesli (Rosja), Hija de Sanchez (Dania).

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej