x

ODZIEŻ DLA BRANŻY HORECA

Kategoria: Produkty    27.02.2017

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy kolekcję eleganckiej i praktycznej odzieży dla branży HoReCa, w skład której wchodzą: koszule, bluzy, fartuchy, spodnie, zapaski długie i krótkie, kamizelki czy koszulki polo dostępne w różnym zestawieniu kolorystycznym.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Zaprojektowana z myślą o pracownikach restauracji, kuchni i hoteli odzież Berendsen jest trwała, wygodna i zawsze czysta dzięki kompleksowemu systemowi wynajmu i serwisu. Nasza usługa polega na dostarczeniu do klientów odzieży szytej na miarę oraz jej regularnej wymianie na czystą z częstotliwością dopasowaną do ich potrzeb. W naszej ofercie kierowanej dla branży HoReCa znajdują się również wynajem i serwis mat podłogowych, np. z logo klienta, urządzeń higienicznych i ręczników kuchennych.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej