x

PODSUMOWANIE RESTAURANT WEEK

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    29.05.2017

W 378 najlepszych restauracjach i 30 miastach w całej Polsce przy wspólnym stole spotkało się 90 tys. osób - tak wyglądała kolejna edycja RW pod hasłem "Emocje na talerzach". Wyniki plebiscytu gości wiosennej edycji festiwalu zostały ogłoszone 17 maja br. na konferencji online.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
W trakcie pierwszej części spotkania eksperci podzielili się wiedzą na temat trendów w świecie gastronomii. Grzegorz Łapanowski, Małgorzata Minta, Agata Godlewska, Robert Trzópek, Maciej Nowicki, Jacek Szydłowski, Barbara Starecka, Ula Somow i inni przyjaciele festiwalu opowiedzieli m.in. o polskiej kuchni, menu dziecięcym w restauracjach czy potędze nowych mediów w komunikacji restauracji. Finałem wieczoru było ogłoszenie wyników Plebiscytu Gości Festiwalu. Cała konferencja dostępna jest jako materiał VoD: https://www.youtube.com/watch?v=3JCxTp_OOOI.

Już od 25 sierpnia do 3 września odbędzie się kolejna edycja Fine Dining Week w Warszawie, natomiast kolejna ogólnopolska edycja Festiwalu Restaurant Week jesienią, od 20 do 29 października. Wszystkie wyróżnione restauracje znajdziecie na stronie: Restaurantweek.pl

„Food Service” jest patronem medialnym festiwalu.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej