x

BACARDI LEGACY GLOBAL COCKTAIL COMPETITION

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    24.04.2017

To jeden z najbardziej znanych konkursów barmańskich, skierowany do najlepszych barmanów na świecie. Zwycięzcą etapu regionalnego został Grzegorz Nowicki.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Jury konkursu wyłoni najlepszego barmana. Organizatorom zależy także na stworzeniu kolejnego koktajlu legendy na miarę Bacardi Daiquiri czy Bacardi Cuba Libre, których historia również zaczęła się od rumu Bacardi. Każdy przepis musi zawierać Bacardi Carta Blanca lub Bacardi Carta Oro jako podstawowy i główny składnik koktajlu. W trakcie konkursu oceniana jest nazwa, inspiracja, smak i aromat koktajlu, a także jego prezencja.

W tegorocznej edycji Bacardi Legacy Global Cocktail Competition udział biorą barmani z blisko 40 krajów. Finał regionalny odbył się w lutym w Moskwie i zwyciężył w nim Polak Grzegorz Nowicki. Światowy finał konkursu będzie miał miejsce 23 maja w Berlinie.

Koktajl stworzony przez Grzegorza Nowickiego nosi nazwę Celebration. Dzięki wsparciu marki Bacardi Grzegorz wraz z ekipą Celebration przeprowadzili już kilka akcji promujących koktajl, m.in. pop-upowe bary w gdańskim salonie R. SMARZ Professional Hair oraz w Old Silos Sneakers, warszawskim sklepie specjalizującym się w sprzedaży stylowego obuwia sportowego. Zwieńczeniem pierwszego etapu kampanii była impreza w specjalnie zaaranżowanych z tej okazji wnętrzach baru 6 Cocktails w Warszawie.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Showroom Segafredo Zanetti Poland - relacja z uroczystości otwarcia.

27 września odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby Segafredo Zanetti Poland oraz Szkoły Baristów Coffee Art Masters. Wydarzenie miało miejsce w Warszawie w budynku Adgar Park West, zlokalizowanym przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Transgourmet i Selgros Cash&Carry na Eurogastro

Wszechstronność to hasło przewodnie dla tegorocznej obecności Transgourmet i Selgros podczas targów EuroGastro 2019. Obie marki słyną nie tylko z wysokiej jakości oferty produktów i usług, ale także z intensywnego wspierania rozwoju branży gastronomicznej w Polsce.

Konferencja Międzykulturowa Turystyka Kulinarna Pokoleń

Jak smakuje Polska? Jakie produkty mogą promować nasz kraj za granicą? Jakie są trendy polskiej turystyki kulinarnej, a jakie potrzeby turysty? To zagadnienia konferencji Międzykulturowa Turystyka Kulinarna Pokoleń, która odbędzie się 23-24 maja w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

Rozpal biznes w plenerze

W październiku tego roku w Krynicy Zdrój odbyła się trzecia i zarazem ostatnia w tym roku kolacja z cyklu Dinner With A View. Jakie są korzyści z realizacji tego typu projektów i czy możemy liczyć na kontynuację?

Bocuse d’Or Europe 2020 za nami - relacja

Choć Jakub Kasprzak i Patryk Paczkowski nie awansowali do Wielkiego Finału Bocuse d’Or Europe 2020 w Lyonie, to ich występ podczas europejskiej selekcji w Tallinie wśród najlepszych szefów kuchni Starego Kontynentu, trzeba uznać za udany.

Targi HoReCa Kraków za nami

Niemal 400 wystawców z 20 krajów, ponad 15 tys. zwiedzających, kilkadziesiąt godzin pokazów szefów w ramach Kuchni Mistrzów, kilkanaście tysięcy butelek win z całego świata - tak wyglądała 25. edycja Targów HoReCa/Gastro Food/Eno Expo, która odbyła się w dniach 15-17 listopada w Expo Kraków.

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej