x

ŚWIĘTO WHISKY W TRÓJMIEŚCIE

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    24.04.2017

Ponad 100 różnych gatunków whisky z kilkunastu krajów, krajowe premiery zagranicznych nowości, a także sesje master class oraz szkolenie biznesowe - już 3 czerwca 2017 r. pierwsza edycja Whisky Live Sopot.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Whisky Live to cykl festiwali organizowanych co roku w największych miastach świata (m.in. Londyn, Nowy Jork, Tokio, Hongkong czy Paryż). Trzy lata temu do miast gospodarzy dołączyła Warszawa. Teraz przyszedł czas na kolejne miasto. Wydarzenie odbędzie się w hotelu Sheraton w Sopocie. Goście będą mogli spróbować około 100 gatunków whisky z kilkunastu krajów. Pojawią się przedstawiciele słynących z whisky Irlandii oraz Szkocji, ale nie zabraknie też reprezentantów Szwecji, Indii, Włoch, Tajwanu czy Islandii. Planowane są także krajowe premiery zagranicznych nowości – wśród nich m.in. islandzkie Floki czy oryginalne whisky z destylarni Puni we Włoszech.

W cenie biletu jest też degustacja 18-letniej wersji whisky. Wszystkie butelki będą dostępne do kupienia w specjalnej, niższej cenie w sklepie festiwalowym. W ramach festiwalu odbędzie się również szkolenie biznesowe pod hasłem „Jak zarobić na whisky?” oraz sesje master class. Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na: www.whiskylivesopot.com.

„Food Service” jest patronem medialnym wydarzenia.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej