x

Olej kokosowy MAKRO Chef

Kategoria: Produkty    08.03.2019

Linia MAKRO Chef obejmuje wysokiej jakości produkty i półprodukty spożywcze, w opakowaniach dostosowanych do potrzeb gastronomii. Olej kokosowy to nowość w portfolio marki.

Oleje kokosowe MAKRO Chef. Foto: materiały prasowe.
Oleje kokosowe MAKRO Chef. Foto: materiały prasowe.
W ofercie MAKRO Chef znalazł się zarówno nierafinowany olej Bio, jak i olej rafinowany. Nierafinowana wersja oleju kokosowego to pierwszy produkt Bio sygnowany marką MAKRO Chef. Jego cechami charakterystycznymi są delikatny kokosowy smak i aromat oraz krystaliczna konsystencja. Produkt ten jest świetną alternatywą dla oliwy z oliwek, masła czy margaryny. Dostępny jest w opakowaniu 455 g.

Olej kokosowy rafinowany to z kolei produkt, który dzięki wysokiej temperaturze dymienia (185-205°C) stanowi doskonały zamiennik olejów smażalniczych. Ze względu na poddanie go procesowi rafinacji pozbawiony został kokosowego smaku i aromatu. Jego zaletami są także niska cena i wysoka wydajność. Produkt dostępny jest w opakowaniu 910 g.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej