Olej kokosowy MAKRO Chef
Kategoria: Produkty

Linia MAKRO Chef obejmuje wysokiej jakości produkty i półprodukty spożywcze, w opakowaniach dostosowanych do potrzeb gastronomii. Olej kokosowy to nowość w portfolio marki.

Oleje kokosowe MAKRO Chef. Foto: materiały prasowe.
Oleje kokosowe MAKRO Chef. Foto: materiały prasowe.
W ofercie MAKRO Chef znalazł się zarówno nierafinowany olej Bio, jak i olej rafinowany. Nierafinowana wersja oleju kokosowego to pierwszy produkt Bio sygnowany marką MAKRO Chef. Jego cechami charakterystycznymi są delikatny kokosowy smak i aromat oraz krystaliczna konsystencja. Produkt ten jest świetną alternatywą dla oliwy z oliwek, masła czy margaryny. Dostępny jest w opakowaniu 455 g.

Olej kokosowy rafinowany to z kolei produkt, który dzięki wysokiej temperaturze dymienia (185-205°C) stanowi doskonały zamiennik olejów smażalniczych. Ze względu na poddanie go procesowi rafinacji pozbawiony został kokosowego smaku i aromatu. Jego zaletami są także niska cena i wysoka wydajność. Produkt dostępny jest w opakowaniu 910 g.

Autor tekstu: ( red. )
inne kategorie
akademia horeca
Jak łączyć napoje i alkohole z jedzeniem? Jako restaurator pewnie wiele razy myślałeś o zasadach łączenia potraw i napojów. Jak sprawić, aby odpowiednia selekcja napojów pasowała do menu? Co zrobić, by obsługa umiała zarekomendować odpowiedni napój 
do serwowanego posiłku?
więcej
Video
Z szacunkiem dla tradycji
Bogactwo regionalnych deserów, Część 2
Wszystko dla gastronomii
Food Service Summit - Cool Cat
Maciej Wroński
Karta napojów - Szkolenia obsługi restauracji (odc. 1)
więcej