x

SERY KORYCIŃSKIE - NOWOŚĆ W OFERCIE BIDFOOD FARUTEX

Kategoria: Produkty    28.08.2017

W 100% naturalny - taki jest Ser Koryciński Swojski, wyjątkowy produkt pochodzący z Podlasia. Historia tego wyrobu sięga XVII w. i do dziś wyrabia się go metodami tradycyjnymi. Ser Koryciński Swojski niedawno zagościł także w ofercie Bidfood Farutex.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Ser Koryciński Swojski jest jednym z niewielu polskich produktów tradycyjnych, posiadających chronione oznaczenie geograficzne. Ser Koryciński Swojski to podpuszczkowy, dojrzewający ser żółty. Nie zawiera żadnych sztucznych konserwantów, barwników czy polepszaczy smaku. Jest produkowany z pełnego, surowego mleka krowiego, dlatego charakteryzuje się większą wartością odżywczą niż sery produkowane w warunkach przemysłowych. W ofercie Bidfood Farutex dostępne są cztery smaki: naturalny, z kozieradką, z czarnuszką oraz z pomidorami, bazylią i czosnkiem. Pełna oferta produktów dostępna w działach obsługi klienta oraz u przedstawicieli handlowych.

FARUTEX Sp. z o.o. 70-807 Szczecin, ul. Jesienna 4,
e-mail: kontakt@farutex.pl,
www.farutex.pl

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej