x

JUŻ WKRÓTCE WARSAW BUBBLE DAY

Kategoria: Wydarzenia - otwarte

22 września w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie odbędzie się wielkie święto szampana. To pierwszy w Polsce festiwal promujący kulturę szampańską i prezentujący bogactwo szampańskich bąbelków.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
W programie: otwarte degustacje szampanów prezentowanych przez najważniejsze domy szampańskie, warsztaty food pairingowe prowadzone przez Josepha Seeletso, degustacje komentowane ambasadorów Champagne Gosset i Champagne Perrier-Jouët, wykłady na temat historii szampana w Polsce, panele z ekspertami Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, pokazy mistrzów w przyrządzaniu koktajli na bazie szampana oraz szampańskie inspiracje z Berlina. Szczegółowy program wydarzenia i bilety dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.warsawbubblesday.pl. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są w formularzu zakupu biletu (należy wpisać wybrane przez siebie szkolenie) lub mailem na adres: wbd@dom-szampana.pl

„Food Service” jest patronem medialnym wydarzenia.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej