x

WEGEBURGERY YUMMY! ŚWIAT WEGE JESZCZE BLIŻEJ!

Kategoria: Produkty    26.11.2018

W odpowiedzi na dynamicznie rosnący trend wege na rynku firma Bonduelle Food Service wprowadziła do oferty dwa smakowite wegeburgery yummy. Produkty są w 100-proc. roślinne, przygotowane z warzyw i zbóż z dodatkiem wyrazistych przypraw. Przeznaczone dla wegan i wegetarian.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Yummy Texas inspirowany kuchnią tex-mex to połączenie czerwonej fasoli, papryki i kukurydzy. Warzywa są wyczuwalne i chrupiące, co nadaje burgerom niepowtarzalną konsystencję i smak.

Yummy Falafel inspirowany kuchnią orientalną z cieciorką i kaszą bulgur w połączeniu z kalafiorem i cebulą jest niezwykle delikatny, a przy tym mocno warzywny.

Dzięki tym produktom świat wege jest bliżej szefów kuchni. Wegeburgery mają szerokie zastosowanie: jako klasyczny wegeburger, do kanapek, do sałatek, do wrapów, jako sidedish. Dostępne w 1-kg opakowaniach

Więcej informacji i przepisów na: www.bonduelle-foodservice.pl

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej