x

WEGEBURGERY YUMMY! ŚWIAT WEGE JESZCZE BLIŻEJ!

Kategoria: Produkty

W odpowiedzi na dynamicznie rosnący trend wege na rynku firma Bonduelle Food Service wprowadziła do oferty dwa smakowite wegeburgery yummy. Produkty są w 100-proc. roślinne, przygotowane z warzyw i zbóż z dodatkiem wyrazistych przypraw. Przeznaczone dla wegan i wegetarian.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Yummy Texas inspirowany kuchnią tex-mex to połączenie czerwonej fasoli, papryki i kukurydzy. Warzywa są wyczuwalne i chrupiące, co nadaje burgerom niepowtarzalną konsystencję i smak.

Yummy Falafel inspirowany kuchnią orientalną z cieciorką i kaszą bulgur w połączeniu z kalafiorem i cebulą jest niezwykle delikatny, a przy tym mocno warzywny.

Dzięki tym produktom świat wege jest bliżej szefów kuchni. Wegeburgery mają szerokie zastosowanie: jako klasyczny wegeburger, do kanapek, do sałatek, do wrapów, jako sidedish. Dostępne w 1-kg opakowaniach

Więcej informacji i przepisów na: www.bonduelle-foodservice.pl

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak łączyć napoje i alkohole z jedzeniem?

Jako restaurator pewnie wiele razy myślałeś o zasadach łączenia potraw i napojów. Jak sprawić, aby odpowiednia selekcja napojów pasowała do menu? Co zrobić, by obsługa umiała zarekomendować odpowiedni napój 
do serwowanego posiłku?
więcej

Video

Food Service Summit 2019 - relacja II
Food Service Summit 2019 - relacja
Food Service Summit 2019 - Nabo, Talerzyki
więcej