x

ZIMOWE INSPIRACJE MONIN. KAWA ZIMĄ

Kategoria: Produkty    26.11.2018

Kawa i ciastko to ulubiona para podczas chwili dla siebie lub dla umilenia spotkania. Inspirując się tą kombinacją, tworzymy receptury, które wyciągają esencję tego połączenia, oferując aromat kawy i ulubionego deseru w jednym napoju.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Kto by się nie skusił na kawę o smaku brownie lub czekolady z wiśnią? Odnajdź ulubiony smak wśród szerokiej gamy syropów Monin, dodaj do kawy i podaj w zestawie z deserem. A może kawa w naczyniu, które można... zjeść? Zaskocz gości, podając kawę w kubku waflowym wypełnionym czekoladą z odręczną dekoracją wykonaną Pisakami Latte Art Monin.

A może rozgrzewająca lemoniada? Lemoniada nie jest już ograniczona tylko do sezonu letniego! Gorące lemoniady to idealny nowy pomysł na chłodne jesienne oraz zimowe dni. W wersji bezalkoholowej lemoniadę można spożywać o każdej porze i stanowi dobrą alternatywę do popularnych (zazwyczaj zimnych) napojów gazowanych. Jest to smaczny wybór dla całej rodziny, a wieczorem w wersji wzmocnionej dla pełnoletnich.

SCM Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa
NIP: 536 177 26 95,
scmpoland.pl

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej