ZIMOWE INSPIRACJE MONIN. KAWA ZIMĄ
Kategoria: Produkty

Kawa i ciastko to ulubiona para podczas chwili dla siebie lub dla umilenia spotkania. Inspirując się tą kombinacją, tworzymy receptury, które wyciągają esencję tego połączenia, oferując aromat kawy i ulubionego deseru w jednym napoju.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Kto by się nie skusił na kawę o smaku brownie lub czekolady z wiśnią? Odnajdź ulubiony smak wśród szerokiej gamy syropów Monin, dodaj do kawy i podaj w zestawie z deserem. A może kawa w naczyniu, które można... zjeść? Zaskocz gości, podając kawę w kubku waflowym wypełnionym czekoladą z odręczną dekoracją wykonaną Pisakami Latte Art Monin.

A może rozgrzewająca lemoniada? Lemoniada nie jest już ograniczona tylko do sezonu letniego! Gorące lemoniady to idealny nowy pomysł na chłodne jesienne oraz zimowe dni. W wersji bezalkoholowej lemoniadę można spożywać o każdej porze i stanowi dobrą alternatywę do popularnych (zazwyczaj zimnych) napojów gazowanych. Jest to smaczny wybór dla całej rodziny, a wieczorem w wersji wzmocnionej dla pełnoletnich.

SCM Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa
NIP: 536 177 26 95,
scmpoland.pl

Autor tekstu: ( red. )
inne kategorie
akademia horeca
Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej
Video
Food Service Summit 2019 - relacja II
Food Service Summit 2019 - relacja
Food Service Summit 2019 - Nabo, Talerzyki
Food Service Summit - Cool Cat
Food Service Summit 2019 - Ale Wino
Zapowiedź Food Service Summit 2019 - Tadeusz Müller
Zapowiedź Food Service Summit 2019 - Marta Glinka & Joanna Mróz
Zapowiedź Food Service Summit 2019 - Natalia Drobnik & Dawid Kaźmierczak
Zapowiedź Food Service Summit 2019 - Agnieszka Kręglicka
Food Service Summit 2018 - relacja
KARTA NAPOJÓW - ODCINEK 6
KARTA NAPOJÓW - ODCINEK 5
więcej