x

Świeża cielęcina od Bidfood Farutex

Kategoria: Produkty    07.01.2019

Bidfood Farutex to ogólnopolski dostawca produktów żywnościowych do branży Horeca. W ofercie firmy znalazły się ostatnio m.in. górka cielęca bez kości i z długą kością, górna zrazowa czy polędwica. Choć ten rodzaj mięsa kojarzyć się może ze świątecznymi potrawami, sprawdzi się w każdym sezonie.

Różowa, zdrowa, pyszna – trzy cechy wystarczą, aby opisać cielęcinę idealną! Choć ten rodzaj mięsa kojarzyć się może ze świątecznymi potrawami, sprawdzi się w każdym sezonie. Dlatego w ofercie Bidfood Farutex znalazły się m.in. górka cielęca bez kości i z długą kością, górna zrazowa czy polędwica.
Cielęcina lubi kulinarne eksperymenty, towarzystwo rozmaitych przypraw, ziół i warzyw. Znakomity, delikatny smak można odnaleźć m.in. w pieczeni, sznyclu, gulaszu czy potrawce. Mięso z oferty Bidfood Farutex jest soczyste, niskokaloryczne, hodowane nie dłużej niż 8 miesięcy. Cielęcina ma głęboki, różowy kolor, dużą ilość białka i witamin.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Ballantine’s w limitowanej, czarno-białej odsłonie

Marka wprowadza limitowaną edycję butelki kultowego Ballantine’s Finest. Za projekt całkowicie odmienionego opakowania odpowiada kalifornijski artysta Joshua Vides.

KRUSZWICA OLEJ Z ESENCJĄ MASŁA - NOWOŚĆ DLA PROFESJONALISTÓW

Naturalne składniki, maślany smak i temperatura dymienia do 220°C to odpowiedź na rosnące oczekiwania świata gastronomii. Kruszwica Olej z Esencją Masła doskonale sprawdza się do tworzenia dań między innymi z mięs, ryb, owoców morza oraz warzyw.

Burgery OSI Robvita

Daj się skusić na wysokiej jakości mięso wołowe w burgerach OSI ROBVITA w wersji mini 45 g

Nowości od Bracia Koral

Marka Bracia Koral w swoim tegorocznym portfolio oferuje konsumentom aż 31 smaków lodów na gałki, w tym trzy zupełnie nowe, takie jak: biszkoptowo-jagodowe, jogurtowe z czarną porzeczką oraz sorbet malinowy.

TRES AMIGOS - NOWA MARKA PRODUKTÓW OD FIRMY FANEX

Tres Amigos to linia naturalnych dodatków gastronomicznych. Nowe wyroby skierowane są do szeroko pojętego rynku HoReCa i dostępne są jedynie w sprzedaży hurtowej. Obecnie w skład marki wchodzi ponad 20 produktów, ale ich oferta będzie sukcesywnie powiększana.

Latte z Vege Kremem na bazie roślinnej śmietanki Flory Plant w Costa Coffee

Kawa z napojem sojowym czy kokosowym? Proszę bardzo! Sieciowe kawiarnie mają w swojej ofercie propozycje dla osób unikających nabiału. Przykładem jest latte z Vege Kremem na bazie roślinnej śmietanki Flory Plant dostępna w wybranych lokalach Costa Coffee.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak łączyć napoje i alkohole z jedzeniem?

Jako restaurator pewnie wiele razy myślałeś o zasadach łączenia potraw i napojów. Jak sprawić, aby odpowiednia selekcja napojów pasowała do menu? Co zrobić, by obsługa umiała zarekomendować odpowiedni napój 
do serwowanego posiłku?
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej