x

PIEKIELNIE OSTRE PAPRYCZKI CHILI W OFERCIE MAKRO

Kategoria: Produkty    24.09.2018

W Makro Polska znaleźć można szeroki wybór świeżych papryczek chili o różnych poziomach pikantności - od jalapeño, przez cayenne, habanero, Bird’s Eye (piri piri) i Naga Jolokia to nowości - Carolina Reaper i Trinidad Scorpion.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Trzy ostatnie odmiany zostały wyróżnione jako najostrzejsze papryki chili na świecie w Księdze rekordów Guinnessa z odpowiednio 2007, 2011 i 2012 r. Produkty mają szeroki wachlarz zastosowań – można je marynować, podawać jako dodatek do dań czy przygotowywać z nich sosy i salsy. Sprawdzą się w lokalach serwujących różne, nie tylko egzotyczne kuchnie, pomogą urozmaicić menu oraz zadowolić gości, którym zależy zarówno na ostrości, jak i na charakterystycznym smaku potraw nadawanym przez określone rodzaje papryk. Papryki dostępne są w opakowaniach o gramaturach 50 g i 75 g oraz 2 kg na zamówienie klienta, pod marką Eat Me specjalizującą się w najwyższej jakości produktach egzotycznych.

Makro Cash & Carry Polska SA
al. Krakowska 61, 02-183 Warszawa
tel. 22 500 00 00 www.makro.pl

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej