x

WRĘCZENIE PLAKIET PRZEWODNIKA MICHELIN

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    29.01.2018

W dniach 4-5 grudnia w Warszawie i Krakowie odbyło się wręczenie Plakiet Przewodnika Michelin 2017 Main Cities of Europe, zorganizowane przez prezydenta Akademii Gastronomicznej w Polsce Macieja Dobrzynieckiego - partnera Przewodnika Michelin.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Plakiety Przewodnika Michelin to metalowe tabliczki zaprojektowane i wykonane przez Michelin, które pozwalają klientom zidentyfikować restauracje wyróżnione w przewodniku „Main Cities of Europe 2017”. Plakiety są potwierdzeniem przynależności do „rodziny Michelin”, grona ponad 20 tys. restauracji na świecie wyróżnionych w czerwonym przewodniku. Projekt Michelin Plaques wystartował 2 lata temu dla kilkunastu krajów na świecie, m.in.: Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Belgii, Luksemburga, Niderlandów, Szanghaju. W 2017 r. Plakiety zostały wyprodukowane po raz pierwszy także dla Polski.

Podczas wydarzeń zorganizowanych na początku grudnia br. 53 najlepsze restauracje z Warszawy i Krakowa odebrały swoje Plakiety Michelin, stanowiące potwierdzenie ich wyróżnień za rok 2017. Pierwsza ceremonia odbyła się 4 grudnia w hotelu InterContinental w Warszawie, po zakończeniu której goście wzięli udział w kolacji w restauracji Platter by Karol Okrasa. Dzień później Plakiety Przewodnika Michelin wręczone zostały w Urzędzie Miasta Krakowa, kolacja odbyła się zaś w restauracji Kogel Mogel. W spotkaniach wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, władze samorządowe, członkowie Akademii Gastronomicznej w Polsce, a także media i osobowości gastronomiczne.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej