x

DELIVERO - APLIKACJA DO OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ NA WYNOS OD GRUPY LSI

Kategoria: Produkty    30.04.2018

Delivero zwiększa efektywność realizacji zamówień i usprawnia pracę kierowców. Aplikacja daje pracownikom lokalu m.in. dostęp do informacji o statusie dostawy,

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Dzięki Delivero kierowcy mają wiele możliwości dostępnych z poziomu aplikacji: dostęp do danych klientów, podgląd adresów na mapie, wykonanie telefonów i wysłanie wiadomości do klienta, zmiana statusu dostaw, informację odnośnie do płatności. Aplikacja daje pracownikom lokalu dostęp do informacji o statusie dostawy, a menedżerowie mogą śledzić efektywność kierowców, poznać realny czas dostaw oraz natychmiastowo zareagować na pojawiające się problemy.

LSI Software SA ul. Przybyszewskiego 176/178 93-120 Łódź
tel.: 42 680 80 00, faks: 42 680 80 99
e-mail: info@lsisoftware.pl

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

(NIE) SAMYM CHLEBEM... CZYLI O PIECZYWIE W RESTAURACJACH

Choć jest produktem podstawowym, ma niemal nieskończenie wiele odmian. Może być dodatkiem lub istotnym składnikiem wielu dań. Niestety, często restauratorzy o tym zapominają. Co zrobić, by urozmaicić pieczywo oferowane w restauracji?

TRUFLA W MENU? TAK, CHEF!

Można podawać ją na surowo lub lekko podgrzaną. Stanowi idealny dodatek do makaronów, sosów, farszów, omletów oraz dań mięsnych (głównie z dziczyzną i drobiem).

KRUSZWICA OLEJ Z ESENCJĄ MASŁA - NOWOŚĆ DLA PROFESJONALISTÓW

Naturalne składniki, maślany smak i temperatura dymienia do 220°C to odpowiedź na rosnące oczekiwania świata gastronomii. Wygodne i optymalne cenowo połączenie właściwości oleju rzepakowego i masła klarowanego docenili zawodowi kucharze, opatrując produkt rekomendacją Klubu Szefów Kuchni.

Nałęczowianka wprowadza butelkę rPET

Nałęczowianka wprowadza na rynek nową butelkę 1 L, która jest w 50% wykonana z PET z recyklingu (rPET). To pierwsza w Polsce woda dostępna w butelce takiej pojemności wyprodukowana z rPET.

Country Style Burger - Schulstad

Country Style Burger marki Schulstad Bakery Solutions to bułka rustykalna na ZAKWASIE posypana SWOJSKIM SUPERFOODEM - łamanymi płatkami owsianymi.

Roślinne grillowanie z tofu marki Lunter

W roślinnym grillowaniu sprawdzi się marynowane inspirowane kuchniami świata Tofu Lunter w dwóch smakach: lekko pikantne Tofu na Grilla Lunter Słodkie Chilli i aromatyczny Tymianek. Są łatwe i szybkie do przygotowania, wystarczą 2 minuty na grillu i gotowe.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak budować kartę napojów w restauracji typu fine dining?

Fine dining, jak sama nazwa wskazuje, polega na dostarczeniu gościom restauracji doświadczenia gastronomicznego na bardzo wysokim poziomie.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej