x

Lazur w zalewie olejowej dla profesjonalistów

Kategoria: Produkty    19.04.2018

Ser pleśniowy Lazur w zalewie olejowej występuje w dwóch wariantach: Srebrzysty i Złocisty.

Dostępny jest w wygodnych wiaderkach 1 kg, w postaci gotowych do użycia kostek w aromatycznej zalewie, którą tworzy wyrazista kompozycja najwyższej jakości ziół i suszonych pomidorów. To produkt o szlachetnym, zbalansowanym smaku, dedykowany dla profesjonalnych szefów kuchni – nie wymaga dodatkowej obróbki, co pozwala zaoszczędzić czas pracy w kuchni, nie traci swojej formy podczas przechowywania, ani po dodaniu do dania. Lazur w zalewie stanowi znakomity składnik przystawek, sałat i przekąsek, zarówno na zimno, jak i na gorąco. Znakomicie współgra z warzywami, rybami oraz owocami morza, dopełniając  i wzmacniając ich walory smakowe. Zalewę natomiast wykorzystać można np. jako podstawę dressingu.

Lazur w zalewie olejowej dla profesjonalistów


Sery pleśniowe Lazur Srebrzysty i Złocisty w zalewie olejowej dostępne są w postaci gotowych do użycia kostek w aromatycznej zalewie, którą tworzy wyrazista kompozycja ziół i suszonych pomidorów. To produkty o szlachetnym, zbalansowanym smaku, dedykowane dla profesjonalistów – nie wymagają obróbki, nie tracą formy podczas przechowywania, ani po dodaniu do dania. Sery Lazur w zalewie dopełnią i wzmocnią walory smakowe przystawek, sałat i przekąsek, zarówno na zimno, jak i na gorąco, zalewę natomiast wykorzystać można np. jako podstawę dressingu.

Lazur – SZGPR
ul. Kaliska 44, 63-460 Nowe Skalmierzyce
www.lazur.pl

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej