x

Manifest Street Food

Kategoria: Miejsca    20.11.2017

Adrian Feliks, szef kuchni znany m.in. z programu kulinarnego "Top Chef", tworzy sieć lokali pod nazwą Manifest Street Food.

Wspólnikami są Max Zhuk i Wojciech Gudz. Manifest Street Food ma pierwszy lokal przy Małym Rynku w Opolu, pierwszy lokal franczyzowy w Oleśnie, w lecie pod tą nazwą funkcjonował również foodtruck, a w planach na rok przyszły są franczyzy w Krakowie i we Wrocławiu. Oferta Manifest Street Food koncentruje się wokół polskiego street foodu, czyli zapiekanek w wersji rzemieślniczej. W tytułowym manifeście chodzi o dobre jedzenie z niedrogich i polskich produktów. W karcie znajdziemy przykładowo zapiekankę Kiszonka z kiszoną kapustą, karmelizowanym kiszonym ogórkiem, policzkami wieprzowymi i serem czy zapiekankę Dojrzały Szwajcar z serami Camembert, Lazur, Cheddar i Mozzarella. Rzemieślnicze zapiekanki podawane są w dwóch rozmiarach L i XL i kosztują 9,50-18,50 zł. Poza nimi w karcie znajdziemy trzy sałatki i frytki. Lokale nie serwują alkoholu. Wystrój miejsce jest prosty, zdominowany przez żółty, biały i czarny kolor, ściany przyozdobione są fragmentami różnych manifestów. Opolski lokal ma 16 miejsc siedzących.

 

Mały Rynek 11, Opole i inne lokale

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej