x

Lazur Złocisty z nagrodą Food Show Star

Kategoria: Twój biznes - wiedza    19.03.2018

Lazur Złocisty został wyróżniony tytułem Najlepszy Produkt dla Sektora HoReCa w konkursie Food Show Star.

Nagroda została wręczona 12 marca br., podczas uroczystej gali, będącej finałem drugiego dnia trwania Food Show – największych targów przeznaczonych dla branży hotelarsko-gastronomicznej.

Do konkursu zaproszeni zostali najwięksi producenci i dostawcy żywności, spośród których jury wybrało i nagrodziło wąskie grono najlepszych. Prestiż wyróżnienia podnosi fakt, że kapitułę konkursową tworzą uznani szefowie kuchni i przedstawiciele mediów.

Nagroda Najlepszy Produkt dla Sektora HoReCa, którą otrzymała linia serów pleśniowych Lazur Złocisty, utwierdza nas w przekonaniu, że dbałość o najwyższą jakość produktu i nasze przywiązanie do wypracowanej ponad pół wieku temu receptury ma sens i znajduje uznanie nawet u profesjonalistów – mówi Krzysztof Wróblewski, Wiceprezes ds. handlu i marketingu firmy Lazur.

Przyznając tytuł Najlepszego Produktu dla serów pleśniowym Lazur Złocisty, kapituła podkreśliła ich walory prozdrowotne. Ser z linii Lazur Złocisty wzbogacone są bowiem o aktywne probiotyczne bakterie LA-5®, mające korzystny wpływ na organizm człowieka. W ocenie jury równie istotne jest rodzime, lokalne pochodzenie mleka, z którego są wytwarzane oraz ich dostosowanie do potrzeb klientów z sektora HoReCa. Złocisty dostępny jest w zróżnicowanych gramaturach i formach, które spełniają indywidualne oczekiwania i potrzeby profesjonalnych kucharzy: główce, bloku, plastrach, porcjach, wiórkach oraz w zalewie olejowej.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Opakowania na wynos

Rynek delivery w Polsce i na świecie ciągle rośnie, w dodatku znacznie szybciej niż wartość całego rynku gastronomicznego. Wraz z tym wzrostem oraz nieustannym poszerzaniem oferty posiłków z dostawą pojawia się coraz więcej pytań o to, w co najlepiej pakować dania na wynos i w dowozach.

Wakacyjne śniadania mistrzów

Tegoroczne wakacje będą inne niż te, które pamiętamy z ostatnich lat. Wszystko wskazuje na to, że Polacy chętniej będą zwiedzać lokalne atrakcje i korzystać z rodzimych pensjonatów oraz mniejszych hoteli. Dobre śniadania zachęcą ich do skorzystania z pozostałych usług gastronomicznych obiektu.

Jakie sushi najbardziej lubią Polacy?

Zazwyczaj zamawiamy sushi w piątki i weekendy w godzinach między 17 a 20. Które rodzaje narodowego dania kuchni japońskiej Polacy zamawiają najchętniej? Sprawdźcie, co wynika z analizy Uber Eats przygotowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Sushi, który przypada 18 czerwca.

Tradycyjna polska kuchnia wciąż na topie

Aż 93% Polaków w ciągu ostatnich 6 miesięcy odwiedziło lokale gastronomiczne. Chętnie jadamy poza domem, bo lubimy spotykać się ze znajomymi i odkrywać nowe smaki. Wciąż jednak najczęściej zamawiamy dania kuchni polskiej i włoskiej - wynika z raportu "Polska na Talerzu 2019".

Najnowsze trendy w raporcie "Polska na Talerzu 2018"

Coraz więcej Polaków odwiedza lokale gastronomiczne, a przy ich wyborze kierują się rekomendacjami znajomych lub rodziny oraz opiniami z serwisów społecznościowych i portali - przede wszystkim z Facebooka - pokazują wyniki raportu "Polska na Talerzu 2018", przygotowanego przez MAKRO Polska.

Menu zaprojektowane z głową

W dużej mierze to właśnie na podstawie karty dań klienci wyrabiają sobie opinię na temat restauracji. Na co więc warto zwrócić uwagę podczas projektowania menu, by zrobić dobre wrażenie na gościach?

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej